Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce  (Przeczytany 3703 razy)

Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« dnia: 28 Październik, 2015, 12:34 »
Witam

Chciałem się z Wami pożegnać o ile ten post czy temat nie zostanie także usunięty. Miło było ale nie mogę się pogodzić z usuwaniem postów jakie piszę na tym forum przez osobę Gedeona. Ostatni mój post usunięto z uwagi na to, iż poruszał kwestie ciężaru dla posła jakim jest przeszłość wynikająca z bycia Świadkiem Jehowy. Nie było w nim niczego zdrożnego, obraźliwego czy szkalującego. Zadałem pytanie na które mało że nie otrzymałem odpowiedzi (jaką powinienem otrzymać przynajmniej od osoby jakiej to dotyczyło), to jeszcze wywalono mój post do kosza jak dowiedziałem się z wyciśniętej informacji na PW. Nie powiadomiono mnie także, że post został usunięty prawdopodobnie licząc na nie zauważenie tego faktu.

http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2015.0;topicseen

W takim wypadku biorąc pod rozwagę okoliczności oraz pomówienia na forum o sianie defetyzmu z tego powodu, ku zadowolenie pewnie też części użytkowników zdecydowałem nie udzielać się więcej w tej inicjatywie. Jest wiele innych inicjatyw gdzie można się zaangażować niosąc pomoc obecnym i byłym SJ.

Nie zgadzam się bowiem na wywalanie moich postów na podstawie oceny moderacji co podważa nieznany nikomu plan w polityce a co tego nie robi. Dalsza dyskusja dotycząca  ingerencji w skład moich wypowiedzi jest wiec bezprzedmiotowa. Jestem wolnym człowiekiem więc będę pisał co chcę i jak chcę nie tolerując zniewalania wolności moich wypowiedzi pod kontem decyzji innych, które licują lub nie z czyjąś prywatą forumową ukrywającą się za dyplomacją.


Pozdrawiam Wszystkich Szczerych
KAZ
« Ostatnia zmiana: 28 Październik, 2015, 13:01 wysłana przez KAZ »
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik, 2015, 12:47 »
Szkoda KAZ. Cenię Twoje wypowiedzi, chociaż wielokrotnie się nie zgadzałem z Twoimi poglądami i nieraz drażniła mnie ich forma. Ale jak zauważyłeś, każdy jest wolny, więc...wolno mi było ich nie czytać ;)
Życzę życiowych sukcesów, także w realizacji się na innych płaszczyznach. I pozdrawiam serdecznie...
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Roszada

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik, 2015, 13:14 »
Ileż to moich postów zniknęło i nie mam pretensji. :)
Ale żeby z powodu jednego posta odchodzić? ;)

Nawet dobrze, że moje niektóre posty zniknęły. ;)

Kaz ma bratnie forum do wyboru. Tam większa tolerancja. ;D
Ja z powodu tej tolerancji stamtąd uciekłem ostatnio. :-\


Offline malarek

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik, 2015, 18:29 »
A tego to jeszcze nie widziałem. KAZ - zostawiasz malarka samego? No jak możesz...
UVA mać!
KAZ - daj na klatę! Będziesz przejmował się tam jakimś jednym postem. Przecie mi ino gadali już... Namażesz 100 innych
KAZ


Offline Randori

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Październik, 2015, 22:54 »
Ale jak zauważyłeś, każdy jest wolny, więc...wolno mi było ich nie czytać ;)

Powodzenia KAZ! Dzięki Tobie i Twojej aktywności na tym forum dużo się o sobie dowiedziałem:) Mam nadzieję, że nadal będziesz czerpał satysfakcję niosąc pokrzepienie i pomoc innym.


Offline Iza

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik, 2015, 09:31 »
Tylko trochę mnie tu nie było a ileż zmian! I to niekoniecznie pozytywnych.Szkoda, Kaz bo twoja aktywność na forum duzo wnosiła. Twoje komentarze często były cenne, ale oczywiście skoro tak zdecydowałeś, to życzę powodzenia !


Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Safari

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Październik, 2015, 10:08 »
Hmm... Przy tej okazji chcę powiedzieć, ze kazda taka sytuacja związana z usuwaniem postów budzi we mnie niepokój. Wątpię, żeby KAZ używał wulgaryzmów w swoim poście. Więc tym bardziej jestem ciekawa co tam było...

Nie zajmuję żadnego stanowiska w tej konkretnej sprawie, bo nie widziałam  postu KAZa, zanim zniknął.

W kazdym razie powodzenia KAZ.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Weteran

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Październik, 2015, 11:02 »
Safari, to prawda, żadnych wulgaryzmównie było. Pod tym względem KAZ świecił przykładem. Ale sama miałaś z nim małe „potyczki” wynikające z problemów związanych z nastepujacymi punktami regulaminu: 

7. Dyskutuj w cywilizowany sposób. Nie prowokuj do kłótni, nie podjudzaj. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć ostatnie zdanie w dyskusji.

9. Nie pisz wiele odpowiedzi jedna pod drugą bez uzasadnienia. Jeśli chcesz coś dodać do swojego postu, użyj przycisku "Modyfikuj". Pisz na temat i w działach przeznaczonych do dyskusji na dany temat.


Czy tak nie bywało, jak powyżej opisano? W związku z tym:

11. Treści niezgodne z powyższymi wytycznymi będą usuwane przez moderatorów forum.

Moderatorzy też wzajemnie się pilnują ;D Niektóre moje posty też są w koszu (widocznym tylko dla moderacji, więc inni uzytkownicy tego nie widzą) i nie mam o to do nikogo pretensji.
Mam nadzieję, że choć trochę rozjaśniłem zagadnienie.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2015, 11:04 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Październik, 2015, 11:23 »
Panie Weteran

Nic Pan nie rozjaśnił a wręcz zaciemnił. Mój usunięty post zawierał precyzyjne pytanie do użytkowników forum pod adresem działalności politycznej znanej nam osoby oraz moją uzasadnioną merytorycznie wątpliwość. Oczekiwałem odpowiedzi lub przynajmniej wyprowadzenia mnie z błędu. Post mam zarchiwizowany u siebie na dysku i mogę go w każdej chwili wkleić. Nie czynię tego tylko przez wzgląd na nie znane mi okoliczności o jakich wspomniał Gedeon. Jednak jeżeli nadal będzie Pan insynuował kwestie regulaminowe jakie nie miały miejsca w mojej przedmiotowej wypowiedzi, to nie będę miał innego wyboru jak poddać kwestię na forum pod ocenę ogółu.



Pozdrawiam Wszystkich Szczerych.

Niech Wam
Bóg błogosławi.


P.S. (edycja).
Wyłączam się z pisania na forum ale nie proszę o usuwanie mojego konta.
Zmierzam mieć ew. kontakt z użytkownikami forum, poszukującymi wsparcia i pomocy,
obecnymi lub byłymi Świadkami Jehowy.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2015, 11:54 wysłana przez KAZ »
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Córka Weterana

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Październik, 2015, 12:02 »
Mój usunięty post zawierał precyzyjne pytanie do użytkowników forum pod adresem działalności politycznej znanej nam osoby oraz moją uzasadnioną merytorycznie wątpliwość. Oczekiwałem odpowiedzi lub przynajmniej wyprowadzenia mnie z błędu.



Zlituję się nad Tobą i Cię oświecę: NIKT NIE MA OBOWIĄZKU odpisywać na Twoje pytania czy inne formy postów na forum, nawet jeśli kierujesz je personalnie.
Nikt nawet nie ma obowiązku odpisywać Ci na PM.



Offline Roszada

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Październik, 2015, 12:12 »
Mój usunięty post zawierał precyzyjne pytanie do użytkowników forum pod adresem działalności politycznej znanej nam osoby oraz moją uzasadnioną merytorycznie wątpliwość.
Jeśli w swoim poście chciałeś obsmarować Jacka to bardzo dobrze że usunięto Twój post. Jedyny w Polsce exŚJ który zdecydował się kandydować i jeszcze go obsmarowywać?
Można nie lubić jego partii, ale Jacka nie da się nie lubić. ;)
Ja sam nie głosowałem na jego partie, ale życzyłem mu sukcesów i cieszę się, że jego partia weszła do Sejmu.

Wydaje mi się, że mnie też nie darzyłeś zbytnią sympatią, bo widziałem, że na czacie obrabiałeś mi tyłek.

W związku z tym, w przeciwieństwie do innych, nie ubolewam nad Twoim odejściem. Realizuj się na bratnim forum, tam będziesz miał większą swobodę dyskusji i nikt ci jednego posta nie usunie. Chyba że do tak zwanej "naparzanki". ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2015, 12:19 wysłana przez Roszada »


Offline M

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Październik, 2015, 13:21 »
Skoro KAZ napisał, że wyłącza się z pisania to zamykam temat, bo mimo wszystko byłoby niesprawiedliwe kontynuować rozmowę na jego temat (pomijając już fakt że forum nie jest od pisania o innych) bez jego udziału. Wszelkie komentarze dot. sytuacji można pisać mu na PW. Konto KAZ-a oczywiście zostawiamy w spokoju, nie widzę powodu żeby je blokować czy usuwać. I życzę sukcesów gdziekolwiek dalej zdecyduje się pójść :).


Offline gedeon

Odp: KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Październik, 2015, 10:06 »
Witam

Chciałem się z Wami pożegnać o ile ten post czy temat nie zostanie także usunięty. Miło było ale nie mogę się pogodzić z usuwaniem postów jakie piszę na tym forum przez osobę Gedeona. Ostatni mój post usunięto z uwagi na to, iż poruszał kwestie ciężaru dla posła jakim jest przeszłość wynikająca z bycia Świadkiem Jehowy. Nie było w nim niczego zdrożnego, obraźliwego czy szkalującego. Zadałem pytanie na które mało że nie otrzymałem odpowiedzi (jaką powinienem otrzymać przynajmniej od osoby jakiej to dotyczyło), to jeszcze wywalono mój post do kosza jak dowiedziałem się z wyciśniętej informacji na PW. Nie powiadomiono mnie także, że post został usunięty prawdopodobnie licząc na nie zauważenie tego faktu.

http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2015.0;topicseen

W takim wypadku biorąc pod rozwagę okoliczności oraz pomówienia na forum o sianie defetyzmu z tego powodu, ku zadowolenie pewnie też części użytkowników zdecydowałem nie udzielać się więcej w tej inicjatywie. Jest wiele innych inicjatyw gdzie można się zaangażować niosąc pomoc obecnym i byłym SJ.

Nie zgadzam się bowiem na wywalanie moich postów na podstawie oceny moderacji co podważa nieznany nikomu plan w polityce a co tego nie robi. Dalsza dyskusja dotycząca  ingerencji w skład moich wypowiedzi jest wiec bezprzedmiotowa. Jestem wolnym człowiekiem więc będę pisał co chcę i jak chcę nie tolerując zniewalania wolności moich wypowiedzi pod kontem decyzji innych, które licują lub nie z czyjąś prywatą forumową ukrywającą się za dyplomacją.


Pozdrawiam Wszystkich Szczerych
KAZ

Jestem Administratorem tego forum i ponoszę odpowiedzialność prawną, etyczną i moralną za publikowane tu treści. Jest prawdą że Twój post nie zawierał treści obraźliwych ale burzył pewna filozofię która nam przyświeca. Czasami tak jest że nie ma co z robić z postem który nie pasuje do całości, dlatego go umieściłem w koszu, co rzetelnie Tobie wyjaśniłem. Jako Administrator nigdy nie nadużywam tej możliwości.
Piszesz że Jesteś "wolnym człowiekiem" tu się z Tobą zgodzę. Natomiast z tym że będziesz pisał co chcesz i nie tolerujesz zwracania uwagi, podlega innej ocenie.
To jest forum i istota jego polega na wolnej dyskusji ale w ramach przyjętych panującymi tu zasadami. Nie są nam tu potrzebni awanturnicy, głosiciele i bluźniący. Wypracowaliśmy wszyscy pewien szacunek który mamy w necie i zrobimy wszystko aby go utrzymać.
Sa tematy gdzie dyskusja może być całkowicie wolna, kształtowana tylko przez dyskutantów ale są tematy gdzie będziemy wymagać zachowania umiaru.
Nie jest to pierwszy ani ostatni post usunięty na tym forum ale czy jest się o co obrażać?