Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu  (Przeczytany 7109 razy)

Offline M

Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« dnia: 03 Październik, 2015, 22:20 »
Do obejrzenia po polsku: http://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwbrd_201510_5_VIDEO

Aktualizacja: Podmieniłem link na wersję polską (wcześniej odnosił się do angielskiej).
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2016, 02:18 wysłana przez M »


Offline Milla83

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik, 2015, 22:34 »
http://tv.jw.org/#video/VODStudio/pub-jwbrd_201510_5_VIDEO

Na razie po angielsku (trzeba przełączyć język na angielaki żeby obejrzeć)
Jest już i po Polsku  :) chyba,że to nie to...ale chyba jednak to :)
« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2015, 22:39 wysłana przez Milla83 »


Offline M

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Październik, 2015, 22:57 »
Nie, to co teraz jest tam pokazane po polsku to wrześniowa audycja tv.jw.org.


Offline Fantom

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik, 2015, 23:09 »
Mi tylko otwiera wrześniową audycję.Może wstaw jakąś część filmu tutaj.Dlaczego nie chce mi sie pokazać w tym linku co dałes?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Październik, 2015, 23:16 »
Mi tylko otwiera wrześniową audycję.Może wstaw jakąś część filmu tutaj.Dlaczego nie chce mi sie pokazać w tym linku co dałes?

Przecież pisałem :). Po wejściu na tv.jw.org należy kliknąć na przycisk zmiany języka i wybrać angielski. Wtedy dopiero po kliknięciu na powyższy odnośnik który wstawiłem pojawi się filmik o którym mowa.


Offline Milla83

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Październik, 2015, 23:20 »
Nie, to co teraz jest tam pokazane po polsku to wrześniowa audycja tv.jw.org.
Ale jak wejdziesz na link który podaleś i potem na STRONA GŁÓWNA to poniżej masz NAJNOWSZE FILMY i  tam właśnie jest WPROWADZENIE DO EWANGELII WEDŁUG MATEUSZA.


Offline Fantom

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Październik, 2015, 23:21 »
mam:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Milla83

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Październik, 2015, 23:23 »


Offline M

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Październik, 2015, 23:32 »
Ale jak wejdziesz na link który podaleś i potem na STRONA GŁÓWNA to poniżej masz NAJNOWSZE FILMY i  tam właśnie jest WPROWADZENIE DO EWANGELII WEDŁUG MATEUSZA.

To wprowadzenie to jest co innego, to również nowość i akurat ta jest dostępna po polsku, ale my mówimy o czym innym - o trwającej ponad godzinę prezentacji wideo pokazującej jak będą wyglądać nowe zebrania. Ta jest na razie tylko po angielsku :).


Offline Milla83

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Październik, 2015, 23:36 »
To wprowadzenie to jest co innego, to również nowość i akurat ta jest dostępna po polsku, ale my mówimy o czym innym - o trwającej ponad godzinę prezentacji wideo pokazującej jak będą wyglądać nowe zebrania. Ta jest na razie tylko po angielsku :).
Ale wtopa... Sorry... Myślałam,że mowa o tym właśnie  :-[


Offline M

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Styczeń, 2016, 02:19 »
Nie wiem dokładnie kiedy, ale wstawiono wersję polską powyższego filmiku. Podlinkowałem ją w pierwszym poście.


Offline Puszek

Odp: Jak od stycznia 2016 roku będą wyglądać zebrania w tygodniu
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Styczeń, 2016, 15:05 »
W tym wątku pisałem o nowych pieśniach: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2228.0
Jak widać na 10 pieśni 8 dotyczy głoszenia. Ale do małej refleksji doszedłem, że przecież zmieniono też program zebrania gdzie już usunięto TSSK, a wprowadzono 3 scenki z głoszenia(od domu do domu, odwiedziny i studium) i raz w miesiącu nagrania wideo jak rozpowszechniać publikacje.
To już jest ogromny nacisk z każdej możliwej strony. Czyżby CK zauważyło, że miliardy godzin spędzonych na głoszeniu nijak mają się do wzrostu wiernych?
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2016, 15:09 wysłana przez Puszek »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."