BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Metody pokrzepiania " leśnych dziadków"

(1/10) > >>

Alek:
...czyli czemu mam juz dosc tej chorej sekty. Zanim podziele się z wami swoimi osobistymi przeżyciami opowiem o metodach lesnych dziadków ( czyli starszych z boru), którzy postanowili zrobić komitet sądowniczy Bogu ducha winnej młodej siostrze którą PODEJRZEWALI O NIEMORALNOSC.
Aby zebrać dowody ,których nie było odwiedzali też osoby z poza zboru ,ale tu też było rozczarowanie bo nawet babcia która niepałała do młodej zbytnią sympatią nic obciążającego niepowiedziała.  Ale mimo to komitet powołano . Podczas ptego komitetu jak na sądzie Jezusa- wystąpiło wielu świadków , ale nic nie uzyskano . W końcu koordynator wpadł na genialny pomysł by mieć pewność że dziewczyna nie kala zboru. Otóż nakazali jej przynieść zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Kiedy powiedziała ta młoda dziewczyna ginekologowi po co jej to zaświadczenie uwierzcie ,że musiał mocno się trzymać by z krzesła nie spaść. Mimo to została wykluczona . Znalazł się jednak ktoś mądry kto pomógł jej napisać odwołanie i komitet odwoławczy usunął decyzję o wykluczeniu.
 Rany emocjonalne pozostały jej do dziś. Myślę, że każdy człowiek będąc w tak  okrutnej  sektokorporacji musi przejść długą rekonwalestencje albo zaliczyć terapie u psychologa zanim wróci do normalnego życia . jeśli mu się to wogóle uda.

Dietrich:
Przynajmniej dobrze, że kazali papier od lekarza przynieść, a nie sami chcieli sprawdzić.
Nóż się otwiera w kieszeni, jak się czyta takie rzeczy.

M:
Własnych przeżyć mam w tej dziedzinie sporo, ale na razie zostawię je jeszcze na jakiś czas dla siebie.

Za to wszystkim gorąco polecam przeczytanie przeżyć Zariny z sąsiedniego forum: klik.
Niżej jeszcze pisała, że starsi kazali jej pokazywać brzuch, czy ma kolczyka w pępku. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :o.

To może się wydawać prawdopodobne, ale akurat za te historie ręczę osobiście, że są prawdziwe.

Dietrich:
Wierzę. Pomysłowość starszych daleko wykracza poza granice pojmowania.

Niektórzy mieli budujące rozmowy przed albo po weselu, kiedy okazało się, że zaprosili krewnych i znajomych nie będących ŚJ, a pominęli np. starszych. Niekoniecznie z powodu niechęci.   

Córka Weterana:

--- Cytat: Wicher w 19 Październik, 2015, 16:17 ---W końcu koordynator wpadł na genialny pomysł by mieć pewność że dziewczyna nie kala zboru. Otóż nakazali jej przynieść zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Kiedy powiedziała ta młoda dziewczyna ginekologowi po co jej to zaświadczenie uwierzcie ,że musiał mocno się trzymać by z krzesła nie spaść. Mimo to została wykluczona . Znalazł się jednak ktoś mądry kto pomógł jej napisać odwołanie i komitet odwoławczy usunął decyzję o wykluczeniu.
 Rany emocjonalne pozostały jej do dziś. Myślę, że każdy człowiek będąc w tak  okrutnej  sektokorporacji musi przejść długą rekonwalestencje albo zaliczyć terapie u psychologa zanim wróci do normalnego życia . jeśli mu się to wogóle uda.

--- Koniec cytatu ---

To się w pale nie mieści, naprawdę...

Na miejscu tej dziewczyny pier....łabym im w twarz tą decyzją o przywróceniu i powiedziałabym im prosto w oczy, że z takimi ch...mi nie chcę mieć nic do czynienia. Do czego tu wracać, ja się pytam???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej