BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Telefon do Nadarzyna (dane os.)

(1/2) > >>

Fantom:
 Witam
 Dzwoniłem do Nadarzyna z zapytaniem, czy można osobiście odebrać przetrzymywane  dane osobowe przez wyznanie ŚJ w Polsce u nich w Nadarzynie lub moim byłym zborze.
 Niestety nie można.Tylko listownie(: 
 Ksero dokumenty stwierdzającego tożsamość powinno uwidaczniac podpis posiadacza,Imię Nazwisko,zdjęcie.Numery i seria moga byc nieczytelne.Takim dokumentem może być paszport,prawo jazdy,dowód osobisty.
 Niestety nie połączono mnie z osobami,które podpisały się w liście zwrotnym do mnie z prośbą o przesłanie ksero dokumentu.
Po krótkiej rozmowie zapytałem z kim mam przyjemnośc rozmawiać,ponieważ ja sie przedstawiłem.
 Odpowiedź:''nie mam takiego zwyczaju(przedstawić się),tutaj reprezentujemy INSTYTUCJĘ ,a nie poszczególne osoby''.
 Odpowiedziałem,że jednak chciałbym rozmawiać z osobami ,które podpisały sie w liście ,ponieważ rozmawiam teraz z osobą,która nie wiem czy jest kompetentną,bo nie wiem jakie stanowisko pan zajmuje(śmiech z drugiej strony).
 Jeżeli mam jakieś wątpliwości to powinienem jeszcze raz napisać.
 Powiedział,że polegają tylko na moim stwierdzeniu telefonicznym,że pan się nazywa tak jak sie nazywa.
 Odpowiedziałem,że mozna potwierdzic moja tożsamość na podstawie daty,ktora znajduje sie w liscie wysłanym przeze mnie ,jak również poprzez dane jakie zostały zamieszczone w tym liście.
 Odp.:Nie mam możliwości w tej chwili.Ponownie ,żebym pisał bo to byłoby najlepsze rozwiązanie.
 Ja na to,że dla mnie najlepszym rozwiązaniem i najszybszym jest rozmowa z osobą,ktora podpisała sie na liście.
 Zapytałem czy wyznanie SJ może przetrzymywac moje dane,skoro już nie jestem ŚJ i nigdy nie wyraziłem zgody na dysponowanie moimi danymi po wystąpieniu z tego wyznania.Zapytałem czy jest to zgodne z prawem.Ponownie mam się skontaktować pisemnie,bo to są pytania techniczne.
 Powiedziałem też,że z tego co mi wiadomo,to mogą przetrzymywać dane osób,które są członkami danego wyznania,a nie byłymi.Odpowiedź j/w.
 Na koniec rozmowy życzyłem miłego dnia i do widzenia. Brak odpowiedzi.
 Całość rozmowy włącznie z sekretariatem,muzyczką i rozmową trwało 10 min.

P.S Prosżę Pana z nadarzyna.W polskiej kulturze przyjete jest,że zawsze przedstawia sie drugiej osobie,nawet jeżeli reprezentuje sie INSTYTUCJĘ.Proszę zadzwonic na jakąkolwiek infolinie.Nie ma Pan w zwyczaju tego robić,a szkoda bo to pożyteczny i grzeczny zwyczaj.

Córka Weterana:
Mowy nie ma, żeby im przesyłać jakieś kserokopie dokumentów. Nie wiadomo, co oni gotowi z tym zrobić, jak jeszcze wzór podpisu tam mają. Musiałabym na głowę upaść.

Roszada:

--- Cytat: fantom w 12 Październik, 2015, 10:15 --- Witam
 Dzwoniłem do Nadarzyna z zapytaniem, czy można osobiście odebrać przetrzymywane  dane osobowe przez wyznanie ŚJ w Polsce u nich w Nadarzynie lub moim byłym zborze.
 Niestety nie można.Tylko listownie(: 
 
--- Koniec cytatu ---
No pewnie, że odstępczucha nie mogą wpuszczać w święte mury Betel czyli Domu Bożego. :)
Musieliby obmywać rytualnie całą posadzkę i no i na Twoje Dzień dobry musieliby odpowiedzieć przywitaniem. ;)

Safari:
No nie. Co to w ogóle ma być? Nagrałeś to???

Tazła:

--- Cytat: fantom w 12 Październik, 2015, 10:15 --- Witam
 Dzwoniłem do Nadarzyna z zapytaniem, czy można osobiście odebrać przetrzymywane  dane osobowe przez wyznanie ŚJ w Polsce u nich w Nadarzynie lub moim byłym zborze.
 Niestety nie można.Tylko listownie(: 


--- Koniec cytatu ---

  Żartujesz sobie? Jak mogą taką bestię wpuścić do zagrody z niewinnymi owieczkami. Absolutnie niemożliwe :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej