TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

Spotkanie z Gedeonem i spółką

(1/13) > >>

M:
Pozdrawiamy wszystkich z malowniczwgo mazowsza, gdzie razem z Gedeonem i kilkoma innymi uczestnikami forum spędzamy miło weekend. Może nawet jutro zrobimy odstępcze zebranie ;D.

gedeon:
Milo bylo Was poznać i ugościć a po lasach i jeziorach jeszcze długo będzie się unosił odstępczy śpiew. Już  myślę  o następnym spotkaniu. Pozdrawiamy tych co nie mogli przyjechać, ale maja szanse następnym razem.
Dziekuje że byliście, Jesteście kochani.

gedeon:
No i zrobiło się smutno, chociaż przez dwa dni błogosławieństw nie brakowało. Pogoda wspaniała, były zanurzenia w jeziorze ale chrztu nikt nie przyjął. Dziękuje byliście wspaniali a ja sobie przypomniałem lekcje pod tytułem gesty.......co to były za gesty.
Bitwa pod Grunwaldem smakowała wyśmienicie a żegnani, miodem i różą z łezką wracamy aby z wiosną powrócić tu.....
Każdy z nas otrzymał zapas siarki i miecz "gedeona" i kto przeciwko nam....?
I kto powiedział, ze nie ma Aniołów na ziemi, nad naszym Aniołem, Bóg który go stworzył, zatrzymał się dłużej, po to aby go uczynić  prawie doskonałym. Czujemy to, a anielskie róże będą długo stały w wazonie. Dziękujemy.

https://www.youtube.com/watch?v=Q2YxSEuPMbc

Abba:
Żałujemy bardzo że nas tam nie było :(
Ale nadrobimy następnym razem. Koniecznie. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

Nemo:

--- Cytat: gedeon w 04 Październik, 2015, 19:08 ---Każdy z nas otrzymał zapas siarki i miecz "gedeona" i kto przeciwko nam....?

--- Koniec cytatu ---

Papuga... ;D

A poważnie, to...dziękujemy za atmosferę... wspaniała niepowtarzalną atmosferę, budujące rozmowy, wydawane świadectwa, przypomnienie lekcji o gestach :D. Poznanie wszystkich obecnych było dla żony i dla mnie zaszczytem. Jeszcze raz...bardzo dziękujemy.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej