WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Szukam Bajtla z Sosnowca...

(1/1)

bajtel:
Witam

Poszukuję mojej dawnej przyjaciółki...

Mówiliśmy do niej właśnie Bajtel, ma na imię Izabela, mieszkała  w Sosnowcu-Zagórzu... Była (jest?) właśnie ŚJ... Rocznik 1972... Skończyła ZSŁ w Katowicach w 1991... Ja mam na imię Michał,napewno mnie pamięta :-)  A jeśli jednak muszę jej o odświerzyć pamięć, to niech sobie przypomni groszkowego  Dużego Fiata bez przedniego prawego fotela i podeptaną podsufitkę...  ;-)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ją tu odnajdę...

Michał P


Roszada:
Tu pewnie nie, ale na bratnim forum większe prawdopodobieństwo:

http://watchtower-forum.pl/

Tam więcej osób. Może ktoś przynajmniej zna.

bajtel:
Witam
Tam też już napisałem :-) Dziękuję za podpowiedź :-)

tomek_s:

--- Cytat: bajtel w 29 Wrzesień, 2015, 15:15 ---A jeśli jednak muszę jej o odświerzyć pamięć, to niech sobie przypomni groszkowego  Dużego Fiata bez przedniego prawego fotela i podeptaną podsufitkę...  ;-)

--- Koniec cytatu ---

Bez przedniego prawego fotela i podeptana podsufitka....napewno pamięta. A mówią, że śj przed ślubem nic a nic.

Nemo:

--- Cytat: bajtel w 29 Wrzesień, 2015, 15:15 ---Witam

Poszukuję mojej dawnej przyjaciółki...

Mówiliśmy do niej właśnie Bajtel, ma na imię Izabela, mieszkała  w Sosnowcu-Zagórzu... Była (jest?) właśnie ŚJ... Rocznik 1972... Skończyła ZSŁ w Katowicach w 1991... Ja mam na imię Michał,napewno mnie pamięta :-)  A jeśli jednak muszę jej o odświerzyć pamięć, to niech sobie przypomni groszkowego  Dużego Fiata bez przedniego prawego fotela i podeptaną podsufitkę...  ;-)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ją tu odnajdę...

Michał P

--- Koniec cytatu ---

Jeśli ona jest śJ, to na pewno nie przyzna się że pamięta Twojego Fiata  ;) ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej