NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam serdecznie!

(1/8) > >>

veeleus:
Witajcie! Ja jestem na tym forum dzięki preampusDistortus();. Jestem, a raczej byłam osobą zainteresowaną organizacją od końcówki 2012 roku. Gorliwie studiowałam Biblię, zwiedziłam mnóstwo zborów i poznawałam różne osoby. Już nawet miałam plany aby przystąpić do szkoły teokratycznej, jednak coś nie pozwalało mi iść dalej, a była to moja wnikliwość. Czułam, że są takie kwestie, o których pisano w Strażnicach, z którymi nie do końca się zgadzałam, a jedyną osobą, z którą mogłam podzielić się moimi wątpliwościami był właśnie preampusDistortus();. I tak zaczęliśmy wnikać do źródeł, natrafiliśmy najpierw na artykuł z gazety wyborczej, potem zaczęło się dalsze szukanie, słuchanie, czytanie, oglądanie i tak to właśnie natrafiłam na to forum i mam nadzieję, że poznam tu wielu ciekawych ludzi.
Pozdrawiam!

M:
Witaj veeleus, cieszę się, że Twoja znajomość z organizacją okazała się być jedynie "przelotna" i w porę uciekłaś.
Bez wątpliwości poznasz tu wielu ciekawych ludzi, choć niekoniecznie ze wszystkimi będziesz się zgadzać, podobnie jak nie wszyscy z Tobą :). Jest tutaj prawdziwa mozaika osobowości i wierzeń i wszyscy uczymy się jakoś ze sobą egzystować ;).

Roszada:
Witaj!
Cieszę się, że zatrzymałaś się w ostatniej chwili. :)

KAZ:
Witamy Serdecznie :)

Jeśli można zapytać, co spowodowało Twoje zainteresowanie Świadkami Jehowy i ową gorliwość w studiowaniu Biblii ?

nowa:
Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej