Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3271 razy)

Offline Inka

Witam
« dnia: 03 Wrzesień, 2015, 22:10 »
Witam. Forum obserwuję od dłuższego czasu, wypowiedzi pozwoliły mi poukładać  pewne moje wnioski, do jakich doszłam rok temu będąc w organizacji.Człowiek ze swoich przeżyć powinien wyciągać wnioski i podejmować decyzje, czasem trudne, ale już widzimy,że w każdej sferze życia wyszły nam na dobre - wbrew "proroctwom" tzw. "braci".


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 23:14 »
Witaj Inko, bardzo się cieszymy, że chociaż w małym stopniu nasze forum przyczyniło się do Twojego przebudzenia :). Czuj się u nas dobrze.


Offline Randori

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 23:49 »
Cześć Inka!:)


Offline Inka

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrzesień, 2015, 00:34 »
Dzięki za powitanie. Najpierw były własne przemyślenia z przeżyć naszej rodziny, obserwacji innych. Dalej wnioski. Trafiłam na stronę Wyzwoleni. Dużo dało mi zapoznanie się z technikami psychomanipulacji, metodami. Zobaczyłam je jak na talerzu jedzonko w tekstach broszur, treści wykładów, zachowaniach.Światło /tak, nie tylko CK ma monopol na nowe światełka/. Dobrej nocki


Offline awmala

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrzesień, 2015, 06:17 »
Witaj Inko :)  Pogłębiaj swoją wiedzę na forum, bo tego nigdy za wiele i baw się przy tym dobrze.


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrzesień, 2015, 09:38 »
Witamy :)
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Wrzesień, 2015, 10:36 »
Witaj Inka!
A ja właśnie przyniosłem ze sklepu kawę Inka dla ojca. :)


Offline nowa

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Wrzesień, 2015, 12:48 »
Cześć Inka!
Ciekawy okres życia zaczynasz :)
Pozdrawiam :D


Offline Inka

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrzesień, 2015, 11:33 »
Tak, ciekawy i lepszy. Od zeszłego roku nasze życie zmieniło się na lepsze. Spokój i błogosławieństwa Boże w każdej sferze życia. Wolny umysł , rozwój osobisty. Zwykłe, porządne życie.


Offline nowa

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień, 2015, 18:12 »
Naprawdę szczerze się cieszę i gratuluję!
Życzę Ci aby Twoja droga obfitowała w łaskę i błogosławieństwa :D


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Wrzesień, 2015, 18:13 »
Tak, ciekawy i lepszy. Od zeszłego roku nasze życie zmieniło się na lepsze. Spokój i błogosławieństwa Boże w każdej sferze życia. Wolny umysł , rozwój osobisty. Zwykłe, porządne życie.
Witaj Inka :D.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline agent terenowy

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Wrzesień, 2015, 21:58 »
Witaj. :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień, 2015, 08:29 »

   Witaj Inka, powodzenia życzę na nowej drodze.... :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline preampusDistortus();

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Wrzesień, 2015, 22:51 »
Tak, ciekawy i lepszy. Od zeszłego roku nasze życie zmieniło się na lepsze. Spokój i błogosławieństwa Boże w każdej sferze życia. Wolny umysł , rozwój osobisty. Zwykłe, porządne życie.
Witaj Inka. Widzę mamy wiele wspólnego :) osobiście uważam, że rozwój osobisty bardzo pomaga, w o niebo wielu więcej dziedzinach niż twierdzi to najszczęśliwszy członek organizacji i to w dużo dużo krótszym czasie niż możnaby przypuszczać. Czuj się u nas dobrze.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Wrzesień, 2015, 08:56 »
Tak, ciekawy i lepszy. Od zeszłego roku nasze życie zmieniło się na lepsze. Spokój i błogosławieństwa Boże w każdej sferze życia. Wolny umysł , rozwój osobisty. Zwykłe, porządne życie.
Witaj. Mój wolny umysł funkcjonuje już 11 lat, i jeszcze nie mogę się nacieszyć. Życzę Ci żeby to forum dało Ci tyle dobrego co mi :)
Ps: Inkę bardzo lubię popijać do jajecznicy na śniadanie  ;) ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi