PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Forum założone przez Świadków Jehowy?

<< < (18/19) > >>

Siedemtwarzy:
Dietrich, kurcze to jeszcze trzeba literaturę na bieżąco czytać? Normalnie selekcja jak na jakieś stanowisko w spec służbach.

Dietrich:
Ja tak właśnie miałem. Zadano mi m.in. pytanie z ostatniego wydania Życia i Służby. Więc musiałem szybko pdf-a pobrać i się doszkolić. Ale profil mi prześwietlili i moderator przychrzanił się do jakiegoś mema ze słowem "k****". 
Tacy święci są.  Szkoda gadać.  Tydzień wystarczy w takim towarzystwie i wyleczysz się z pobożności. 

Ale jest jeszcze coś lepszego: niejaki Sławomir Sobociński. To jest dopiero hardcore.  Sekta w sekcie. Dać im kałachy, to odstrzelą od razu każdego, kto  się wyda podejrzany.

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Dietrich w 25 Marzec, 2021, 17:38 ---Pewnie Ci profil prześwietlają. Listę znajomych, posty na wallu etc. U mnie tak było. No i oczywiście pytania z ostatnich wydań czasopism  ;D

--- Koniec cytatu ---

Zamiast normalnie napisać, że jest się osobą zainteresowaną i mieć spokój, wy gracie va banque :P

Sebastian:
aby obejść takie zabezpieczenia, trzeba byłoby stworzyć fałszywy profil na facebooku nawstawiać jakichś obrazków z jw. org, walnąć jakieś zdjęcie z kongresu (może być gazetowe) itd. itp. a potem (jak radzi przedmówca) zadeklarować: jestem zainteresowanym

Vog:

--- Cytat: Dietrich w 25 Marzec, 2021, 18:43 ---Ale jest jeszcze coś lepszego: niejaki Sławomir Sobociński. To jest dopiero hardcore.  Sekta w sekcie. Dać im kałachy, to odstrzelą od razu każdego, kto  się wyda podejrzany.

--- Koniec cytatu ---
Zawsze mnie śmieszy to "brat" przy Sławku. Gość najprawdopodobniej nie jest świadkiem tak, jak nasz gwiazdor z Włoch. Sławek ma ambicję być guru w swojej grupie, choć zdarza się, że ktoś go zagnie z aktualnych świateł i wersetów. Wtedy szybki ban i kasowanie ostatnich komentarzy oponenta.
Pamiętam to nawiedzone towarzystwo z czasów gdy pomagali mu moderować wiewiór - Theodor Dave, nawiedzona Na Nicola i Miranda Moon. Ostatnie dwie dalej aktywne pod lekko zmienionymi nickami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej