FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Sklep "nie dla jw.org"

(1/3) > >>

M:
Jeden z forumowiczów na czacie rzucił pomysł, że fajnie byłoby mieć koszulkę z przekreślonym jw.org. Słowo ciałem się stało i powstał sklepik:

http://exjw.cupsell.pl/

Na razie są tylko dwa produkty, koszulka męska i "wlepki" (naklejki) kubki z przekreślonym logiem jw.org. Jeśli będą chętni, to dodam kolejne produkty (są kubki, czapki i inne bajery).

Sklep jest ustawiony tak, że nie jest pobierana żadna marża dla jego właściciela (czyli mnie), płacisz jedynie firmie produkującej gadżet.

Na koniec wspomnę, że jeśli ktoś chce więcej koszulek to z tego co wiem Gedeon planuje akcję kupienia ich na większą skalę, przez co na pewno będą tańsze (no i nad designem posiedzimy dłużej). Ten sklepik to taki jednorazowy pomysł który powstał w 5 minut z potrzeby chwili :)

Roszada:
ŚJ takich będą szerokim łukiem omijać, jako wrogów i odstępców. ;D

M:

--- Cytat: Roszada w 20 Sierpień, 2015, 21:03 ---ŚJ takich będą szerokim łukiem omijać, jako wrogów i odstępców. ;D

--- Koniec cytatu ---

I o to chodzi, wystarczy stanąć w takiej koszulce obok wózka z literaturą i będą uciekać aż się będzie kurzyć ;D

Nemo:
Kolega na drzwiach wejściowych do swojej firmy miał zwykłą kartkę z napisem: "Akwizytorom i świadkom Jehowy dziękujemy" Może wyprodukować coś podobnego :)

Dietrich:
Skrócić nazwę forum, upodobnić logo i nie trzeba znaków zakazu.  Koszulki ze "Strasznicą" też byłyby niezłe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej