NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Cytaty.

(1/2) > >>

Nemo:
Nie wiem, jak do odpowiedzi na jakiś wątek wstawić więcej niż jeden cytat >:( ??? :-\

Noc_spokojna:

--- Cytat: Nemo73 w 19 Sierpień, 2015, 09:22 ---Nie wiem, jak do odpowiedzi na jakiś wątek wstawić więcej niż jeden cytat >:( ??? :-\

--- Koniec cytatu ---
NO to jak ja Ci wytłumaczę, to na pewno zrozumiesz :P. Wszyscy mnie znają z moich "zdolności" informatycznych  ;D ;D.

Słuchaj, i patrz mi na usta! >:(

Jak już wkleisz sobie ten cytat, (najpierw musisz go wziąć, do "pamięci myszy") to go tak przejedziesz tą myszą, aż zniebieścieje, a potem nad mordkami, nad AA ze złamaną strzałą, i strzałą w nawiasie kwadratowym w następnym rzędzie, po piątym okienku od prawej, jest taki kwadracik z dzyndzelkiem na prawą stronę, no to w niego klikasz i gotowe!  ;D ;D ;D

M:

--- Cytat: Nemo73 w 19 Sierpień, 2015, 09:22 ---Nie wiem, jak do odpowiedzi na jakiś wątek wstawić więcej niż jeden cytat >:( ??? :-\

--- Koniec cytatu ---

Pisząc wiadomość masz pod polem tekstowym taką sekcję "Podgląd wątku" i tam masz poprzednie posty. Obok każdego z nich masz po prawej przycisk "Umieść cytat" :).

Pamiętaj tylko, że cytat umieści się w miejscu, w którym masz aktualnie kursor w polu do wpisywania tekstu, więc najpierw zawsze zrób na niego "miejsce" (czyli zrób tak żeby była z jedna linia odstępu od poprzedniego cytatu albo tekstu).

Noc_spokojna:

--- Cytat: M w 19 Sierpień, 2015, 09:43 ---Pisząc wiadomość masz pod polem tekstowym taką sekcję "Podgląd wątku" i tam masz poprzednie posty. Obok każdego z nich masz po prawej przycisk "Umieść cytat" :).

Pamiętaj tylko, że cytat umieści się w miejscu, w którym masz aktualnie kursor w polu do wpisywania tekstu, więc najpierw zawsze zrób na niego "miejsce" (czyli zrób tak żeby była z jedna linia odstępu od poprzedniego cytatu albo tekstu).

--- Koniec cytatu ---
O! No to jest cudne! I takie proste!

Nemo:

--- Cytat: Noc_spokojna w 19 Sierpień, 2015, 09:38 ---NO to jak ja Ci wytłumaczę, to na pewno zrozumiesz :P. Wszyscy mnie znają z moich "zdolności" informatycznych  ;D ;D.

Słuchaj, i patrz mi na usta! >:(

Jak już wkleisz sobie ten cytat, (najpierw musisz go wziąć, do "pamięci myszy") to go tak przejedziesz tą myszą, aż zniebieścieje, a potem nad mordkami, nad AA ze złamaną strzałą, i strzałą w nawiasie kwadratowym w następnym rzędzie, po piątym okienku od prawej, jest taki kwadracik z dzyndzelkiem na prawą stronę, no to w niego klikasz i gotowe!  ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---
Ja prosty chłop jestem  :o ??? :-[

--- Cytat: M w 19 Sierpień, 2015, 09:43 ---Pisząc wiadomość masz pod polem tekstowym taką sekcję "Podgląd wątku" i tam masz poprzednie posty. Obok każdego z nich masz po prawej przycisk "Umieść cytat" :).

Pamiętaj tylko, że cytat umieści się w miejscu, w którym masz aktualnie kursor w polu do wpisywania tekstu, więc najpierw zawsze zrób na niego "miejsce" (czyli zrób tak żeby była z jedna linia odstępu od poprzedniego cytatu albo tekstu).

--- Koniec cytatu ---
Teraz zatrybiłem ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej