Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Drodzy Bracia i Siostry!  (Przeczytany 1645 razy)

Offline Randori

Drodzy Bracia i Siostry!
« dnia: 12 Sierpień, 2015, 00:28 »
Witam Was serdecznie - zarówno obecnych, byłych jak i przyszłych Świadków Jehowy:)

Jestem pod wrażeniem poziomu kultury na tym forum jak i treści merytorycznej wątków. Szacunek dla wszystkich członków forum - w szczególności moderatorów!





Offline gedeon

Odp: Drodzy Bracia i Siostry!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień, 2015, 05:20 »
Witaj serdecznie, dzięki za miłe słowa.


Offline Roszada

Odp: Drodzy Bracia i Siostry!
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpień, 2015, 10:16 »
Witaj!
Ale tak zaraz nie chwal, bo byli tacy co piali z zachwytu, a przy pierwszym kryzysie uciekli. :-\
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak mówią, i ja też z perspektywy jakiegoś czasu jestem zadowolony. :)


Offline falafel

Odp: Drodzy Bracia i Siostry!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpień, 2015, 16:07 »
Witam Was serdecznie - zarówno obecnych, byłych jak i przyszłych Świadków Jehowy:)

Jestem pod wrażeniem poziomu kultury na tym forum jak i treści merytorycznej wątków. Szacunek dla wszystkich członków forum - w szczególności moderatorów!
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, w szczególności z jej końcówką :D


Offline Randori

Odp: Drodzy Bracia i Siostry!
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sierpień, 2015, 23:25 »
Na forum trafiłem przy okazji przeszukiwania internetu pod kątem możliwości wglądu we 'wrażliwą' dokumentację pieczołowicie przetrzymywaną u sekretarzy zborów. Zawsze ciekawiło mnie, czym jest i jakie informacje na mój temat zawiera np. karta głosiciela.

Wcześniej już czytałem o działalności GIODO i myślałem też poważnie o powołaniu się na znowelizowaną ustawę o ochronie danych osobowych w celu uzyskania wglądu w informacje przetwarzane przez Towarzystwo Strażnica jednak nie wiedziałem za bardzo jak to ugryźć. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonała kancelaria prawna Świeca i Wspólnicy. Miło się zaskoczyłem, że ktoś kompetentny zajął się tym na poważnie przecierając pierwsze szlaki. Dobra robota!