Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206398 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #825 dnia: 19 Listopad, 2018, 02:47 »
Witaj-EWATTA

cytat: ''Życie przypomina grę w pokera, Nie masz wpływu jakie dostaniesz karty – ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię''
My również cieszymy się, że znalazłaś Nasze FORUM w gęstym Necie.
Rozgość się w Naszych wątkach i pisz co dusza zapragnie, każda wieść jest na wagę złota a może platyny miło powitac o tak późnej godzinie - pozdrawiam


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #826 dnia: 19 Listopad, 2018, 09:50 »
Przez te lata wierzyłam we wszystko dopiero teraz dociekam ,ale to opiszę na innym forum.
Witaj!
Nie na innym forum, ale u nas, tu:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/bylem-swiadkiem-nasze-historie/


Offline Kerostat

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #827 dnia: 19 Listopad, 2018, 15:49 »
Witaj.
Czytaj do woli, tylko życia nie zaniedbaj  ;)
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #828 dnia: 24 Listopad, 2018, 23:10 »
często zwracałem uwagę na to, że z podium nie powinno się zwracać uwagi na siebie ale na Biblię.
Brawa za jaja w tym temacie - też to forsowałem w garażowej salce jednego z oszołomów. Pewnego razu podałem podczas przemówienia tak ewidentny przykład jego przegięcia, że jak schodziłem to słyszałem spomiędzy pomruków zboru m.in.: "Dobre to było". Docelowy starszy - właściciel garażu użyczonego na salę, a mieszkający w mieszkaniu powyżej - po przyklaskującym mi jeszcze komentarzu innego starszego zwinął się do domu z torbą. Oj biedactwo - wielce urażony...a tak zawsze sam wszystkim zarzucał 'przewrażliwienie' na jego słowa walone z mównicy, które były jak pchnięcia mieczem.
No więc takie postawy propsuję:-D
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad, 2018, 23:19 wysłana przez zero1 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2164
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #829 dnia: 25 Listopad, 2018, 00:25 »
Witajcie . Powinnam już spać ale nie mogę oderwać się od czytania. Cieszę się ze znalazłam to forum . od ok 13 lat już nie jestem Sw bo odeszłam z własnej woli. Dopiero od nie dawna zaczynam rozumieć .Przez te lata wierzyłam we wszystko dopiero teraz dociekam ,ale to opiszę na innym forum. Fajnie i dzięki Bogu nie jestem sama .Pozdrawiam gorąco wszystkich

Witaj ewatta.
Też "odszedłem" naście lat temu a badać zacząłem dopiero kilka lat temu.
Warto tu pobyć na forum  - pomaga zrozumieć i poukładać sobie w głowie sprawy na nowo.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #830 dnia: 29 Listopad, 2018, 19:28 »
pochwalony wszystkim
No nie wiem co Lona na to  :o
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #831 dnia: 06 Grudzień, 2018, 03:33 »
Trinity- dla humoru i radości na wątek prezencik od MIKOŁAJA
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień, 2018, 03:39 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #832 dnia: 01 Styczeń, 2019, 01:07 »
Minął rok odkąd tu z Wami jestem - rok i trzy dni. Wtedy pod wpływem czytanych historii i słuchanych nagrań obudziłem się około 3-ciej w nocy i założyłem konto. Moim celem było napisanie postu w wątku jednej osoby, której przeżywanie było bardzo zbliżone do mojego.
Ale tak poszły kolejne posty w kolejnych wątkach - średnio po 3 dziennie. Mam już pioniera, jeszcze kilkadziesiąt wpisów i wskoczę na pioniera specjalnego:-)
Mam nadzieje, że choć kilku osobom moje przemyślenia trafiły do przekonania i pomogły im ustrzec się dalszego wchodzenia w ten destrukcyjny kult albo innym przystopować z tą głupią 'działalnością teokratyczną' - amerykańskim wymysłem sugerującym, że szczytem Twoim możliwości jest łażenie po domach i kolportarz makulatury.
Dużo z tej aktywności drogich forumowiczów się nauczyłem i dowiedziałem i puszczam tą wiedzę w świat.
Dzięki temu forum poznałem kilku z Was osobiście - dziękuję Wam za zaufanie!
Tak jak pisałem w jednym z wątków we wrześniu, nawarstwiło mi się trochę spraw osobistych, przez co zrobiłem sobie dłuższą przerwę, jednak zgodnie z przepowiednią Roszady zaglądam tu:-)
W najbliższym czasie przede mną znowu jakieś trzy duże tematy, przez co i tu będę bywał rzadziej. W tym miejscu chcę Wam złożyć życzenia tego, co dla Was najlepsze w 2019 roku - słuchania siebie, a nie przebiegłych Amerykanów, zrealizowania co najmniej dwóch ważnych dla Was rzeczy a także dążenia (lub odnalezienia) po ścieżce swojej misji i wizji życiowej.
Do usłyszenia za jakiś czas moi drodzy:-)
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Zarom57

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #833 dnia: 19 Styczeń, 2019, 13:30 »
Witam wszystkich


puma

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #834 dnia: 20 Styczeń, 2019, 19:13 »
Siemano  Zarom57:)


Offline Jan

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #835 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:00 »
Dobry wieczór,

to moje drugie konto - pierwsze powstało 3 lata temu - albo lat temu 6.
Przepraszam, nie pamiętam.

Napisałem wówczas góra dwa czy trzy posty.
Nie ma możliwości bym przypomniał sobie jakiego nicka używałem i jaki adres emailowy podałem przy rejestracji.
Mam nadzieje, że nie jest to problem.
Ten przydługi wstęp jest po to, by nikt nie odniósł wrażenia, że jestem taki znowu kompletnie nowy :)

Jan mam na drugie.
Kłaniam się Państwu.

Idę dalej czytać, już jako zalogowany.


puma

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #836 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:05 »
Odkłaniam się Panie Janie miłej lektury :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #837 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:25 »
Witaj-JAN
Krótko a zwięźle, więc zgłębiaj wiedze w pełni jako zalogowany,czytaj i podziel się spostrzeżeniami  (załóż własny wątek jeżeli możesz?) - pozdrawiam  :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #838 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:25 »
Dobry wieczór,

to moje drugie konto - pierwsze powstało 3 lata temu - albo lat temu 6.
Przepraszam, nie pamiętam.

Napisałem wówczas góra dwa czy trzy posty.
Nie ma możliwości bym przypomniał sobie jakiego nicka używałem i jaki adres emailowy podałem przy rejestracji.
Mam nadzieje, że nie jest to problem.
Ten przydługi wstęp jest po to, by nikt nie odniósł wrażenia, że jestem taki znowu kompletnie nowy :)

Jan mam na drugie.
Kłaniam się Państwu.

Idę dalej czytać, już jako zalogowany.

Nie jest to problem, bo o tym napisałeś. Ogólnie regulamin zabrania posiadania wielu kont. Ale wiadomo że ludzka pamięć jest zawodna i masz prawo nie pamiętać nicku jaki używałeś.
6 lat temu nie mogłeś założyć konta na tym forum, bo jemu stuknie dopiero 4 roczek w kwietniu. No chyba że założyłeś konto na sąsiednim forum które już nie istnieje.
Tak czy owak. Witaj ponownie wśród nas.  :) A jakbyś sobie przypomniał swój stary nick, to daj znać. Usunie się go, żeby był porządek.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Jan

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #839 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:40 »
Nemo - obawiam się, że nie ma szans.
Pamiętam tylko o co pytałem.
A pytałem czy SJ mogą używać fejsbuka.
Pytałem, gdyż zdziwiłem się widząc znanego sobie świadka piszącego tamże.
Pamiętam czasy gdy taka aktywność nie była mile widzian

Tak czy siak dziękuje tak Tobie jak i innym za miłe powitanie.
A wątek już jest :)