NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

dlaczego w liście użytkowników brak użytkownika sabekk

(1/5) > >>

bene:
Tak jak w temacie. Szukałem mojego adwersarza w rozmowach czyli sabekk w liście użytkowników a tam go nie ma. A jak klikam na nazwę przy autorze posta to pokazuje mi jego profil czyli takowy użytkownik jest. Nie dyskryminujcie SABEKK

Noc_spokojna:
Chyba sobie chłopina nagrabił.

bene:

--- Cytat: Noc_spokojna w 28 Lipiec, 2015, 21:46 ---Chyba sobie chłopina nagrabił.

--- Koniec cytatu ---
Nagrabił czy też nie nagrabił tego nie wiem ale to że jego profil jest a na liście go nie ma to wiem. A to troszkę nie halo

M:

--- Cytat: bene w 28 Lipiec, 2015, 21:54 ---Nagrabił czy też nie nagrabił tego nie wiem ale to że jego profil jest a na liście go nie ma to wiem. A to troszkę nie halo

--- Koniec cytatu ---

Tak już działa ten skrypt na którym jest postawione nasze forum, że jak ktoś ma bana, to znika z listy użytkowników. A Sabekk dostał bana za całokształt zachowania w ciągu ostatnich dni.

bene:

--- Cytat: M w 28 Lipiec, 2015, 22:15 ---Tak już działa ten skrypt na którym jest postawione nasze forum, że jak ktoś ma bana, to znika z listy użytkowników. A Sabekk dostał bana za całokształt zachowania w ciągu ostatnich dni.

--- Koniec cytatu ---
Czy na pewno było to konieczne? No z kim ja teraz sobie porozmawiam?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej