FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja z ulotkami rozpoczęta.

(1/9) > >>

gedeon:
A ja sobie dzisiaj pobiegałem z ulotkami.
Sobota w Pniewach to dzień w którym sporo osób przychodzi na targ. Ten fakt postanowiłem wykorzystać. ;D ;D ;D
Ustawiłem się przy wejściu i ale w znacznej odległości od głosicieli ze stojakiem i proponowałem ulotki przechodzącym osoba.
Do rozdawania ulotek użyłem techniki zachęcania: np. czy chcecie państwo poznać prawdę o prawdzie lub czy wiecie państwo kim są SJ? Po takiej zachęcie właściwie nikt nie zainteresował się ulotką. Dlaczego? Wszyscy na słowo Świadkowie Jehowy, kojarzyli mnie z nimi. Zmieniłem taktykę i rozdawałem ulotki bez słowa, efekt rozdałem 20 ulotek. ;D ;D ;D

Największy efekt mojej pracy przyniosło jednak wyłożenie ulotek, oczywiście po otrzymaniu zgody od właściciela w piekarni i aptece, po paru minutach zniknęło ok 100 ulotek. Jaki z tego wniosek ludzie nie chcą być zaczepiani bo to budzi w nich agresję, jeżeli mają sami chętnie sięgają po nie sami.

Roszada:
No właśnie ludzie mają alergię na wręczane ulotki.
Nawet jak z grzeczności biorą, to do najbliższego śmietnika wrzucają. :-\
Lepiej więc jak sami biorą gdzieś wyłożone, bo znaczy to, że chcą przeczytać.

A jak słyszą słowo "Jehowy" to już w ogóle. :-\
Lepiej mówić ogólnie o fałszywych prorokach. :)

Np. zapytać: Czy pan czy pani zna fałszywych proroków?
I dodać, że ulotka nasza o nich mówi. ;)

Czy:
Piszemy w naszej ulotce o fałszywych prorokach.

M:
A to czasem nie falstart? Bo Dzień Ofiar Strażnicy jest dopiero jutro ;D.

Mimo to super, że już są pierwsze efekty akcji ulotkowej. Ciekawe tylko czy z tej piekarni/apteki nie zabrał większości ulotek jakiś nadgorliwy świadek...

gedeon:

--- Cytat: M w 25 Lipiec, 2015, 11:36 ---A to czasem nie falstart? Bo Dzień Ofiar Strażnicy jest dopiero jutro ;D.

Mimo to super, że już są pierwsze efekty akcji ulotkowej. Ciekawe tylko czy z tej piekarni/apteki nie zabrał większości ulotek jakiś nadgorliwy świadek...

--- Koniec cytatu ---

To tylko umowna data i zależy od uwarunkowań lokalnych.
Tak w dużych miastach to ma znaczenie, w małych w niedziele miasto jest wyludnione
Zabrali ulotki klienci, obserwowałem.

gedeon:
Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy w Pniewach
Sesja południowa, pod hasłem: "Czy wiesz, że wstępując do sekty możesz stracić życie."

Pięć minut temu stał tu stojak z "teokratyczną literatura", teraz stoję w tym miejscu ja, Para stojących tu głosicieli miała dziwną minę słysząc moją rozmowę ........i odeszli, w przeświadczeniu że są prześladowani.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej