INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Konwencja BPŚ ,,Epifanii"

(1/4) > >>

Stanisław Klocek:
Dziś w Łodzi rozpoczęła się 3 dniowa Konwencja BPŚ. Są  to "kuzyni" ŚJ. Jest transmitowane przez internet. Jesli ktoś jest zainteresowany, to podaję namiar połaczenia. Trzeba mieć zainstalowany odtwarzacz vlc media player (ikona pachołka). Po otwarciu kliknij na poziomym menu ,,Plik" następnie kliknij na ,,Otwórz strumień w sieci" następnie wpisując w pole adresu rtmp://88.199.160.56:1935/play/konwencja (PC) (paste) , a następnie zatwierdź ,,Odtwarzaj".
Jeśli jest ktoś zainteresowany programem, niech da znać, to podam. Idę oglądać.

M:
Dzięki za link :). Spróbuję zapisać strumień na dysk i wrzucić na Youtube później.

M:
Jest gdzieś online informacja o tym? Bo znalazłem tylko to: http://bpsw.pl/pl/on-line/
Ale wygląda na to, że to jakaś inna, równoległa konwencja, również właśnie trwająca.

Stanisław Klocek:

--- Cytat: M w 18 Lipiec, 2015, 15:16 ---Dzięki za link :). Spróbuję zapisać strumień na dysk i wrzucić na Youtube później.

--- Koniec cytatu ---
Jeśli chcesz wrzucić na YT, to na własną odpowiedzialność. Ja mam kontakt przez Skype z jednym BPŚ, ale on raczej nie zaleca bez pozwolenia, podobnie jak SJ. Ja też niektóre nagrywam i wrzucę na YT, ale prywatnie do własnego użytku. Ewentualnie zwrócę się o zgodę. Czy podane namiary i podane wymogi  nie otwierają?

M:
Cytacik z ogłoszeń przed przerwą:


--- Cytuj ---Chciałem jeszcze drodzy braterstwo powiedzieć, że niektórzy nie wyrabiają łaski posłuszeństwa. Brat Jakub w zeszłą przerwę prosił, żeby nie wnosić na salę butelek z napojami i pożywienia. A to się znajduje. I po drugie drodzy braterstwo. Niektórzy się spóźniają na nabożeństwa. Pamiętajmy, że pieśń jest również modlitwą. I przychodźmy punktualnie na nabożeństwo. Wszyscy mamy plany, a jeśli ktoś nie ma w punkcie drodzy braterstwo księgarskim również go można nabyć.
--- Koniec cytatu ---

Ale to złowrogo zabrzmiało ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej