BIBLIOTEKA > MOJA PRZYGODA Z ORGANIZACJĄ... LEBIODA

Moje pożegnanie

<< < (3/4) > >>

Dorkas:
Lebiodo , dopiero znalazłam siły , żeby coś napisać .
Chcę wyrazić swój szacunek dla Ciebie , Twojej pracy , Twoich wspomnień .
Jeżeli wszyscy , którzy myślą podobnie jak Ty odejdą , Wts odniesie sukces , kolejne pokolenia będą skazane na
historię podana tylko z jednej strony....

Jakże uniwersalna może być biblia,
Gal 2:11
11 Kiedy jednak Kefas+ przyszedł do Antiochii,+ sprzeciwiłem mu się w twarz, ponieważ zasłużył na potępienie.+ 12 Bo zanim przybyli niektórzy od Jakuba,+ jadał+ z ludźmi z narodów, ale gdy oni przybyli, zaczął się odsuwać i oddzielać, bojąc się+ tych z klasy obrzezanych.+ 13 Również pozostali Żydzi przyłączyli się do niego w tym udawaniu,+ tak iż nawet Barnabas+ został z nimi wciągnięty w to ich udawanie. 14 Ale gdy ujrzałem, że nie chodzą prosto zgodnie z prawdą dobrej nowiny,+ rzekłem wobec wszystkich do Kefasa:+ „Jeżeli ty, choć jesteś Żydem, żyjesz tak, jak narody, a nie jak Żydzi, to czemu przymuszasz ludzi z narodów, by żyli na sposób żydowski?”+

gorolik:
Mam nadzieję, że rozumiem Lebiodę, też czasem nie mam ochoty bić się ze ścianą.
Ale Lebioda dostarczył mi cennych informacji, które pomogły mi zrozumieć to, co
słyszałem jako dziecko w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, i jestem za to
głęboko wdzięczny. 

M:
Tak tylko nieśmiało wspomnę dla osób, które akurat nie zwróciły uwagi na daty postów, że odkopaliście prawie 2-letni wątek :)

Roszada:

--- Cytat: M w 07 Luty, 2017, 09:48 ---Tak tylko nieśmiało wspomnę dla osób, które akurat nie zwróciły uwagi na daty postów, że odkopaliście prawie 2-letni wątek :)

--- Koniec cytatu ---
Ja tez to zauważyłem, a Lebioda nadal działa i pisze od czasu do czasu. :)

CEGŁA:
Lebioda nie odszedł. Chwalmy Pana... :D


--- Cytuj ---Lebiodo , dopiero znalazłam siły , żeby coś napisać .
--- Koniec cytatu ---
Dorkas zbierałaś się prawie dwa lata. Ja pierdziu  ;)

Co za solidarność!
Wszyscy macie lubiki ode mnie  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej