FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

UWAGA :) UWAGA:) UWAGA :) JEST PROŚBA !!!

(1/6) > >>

Boratyniak:
Jak zapewne wiecie 26 Lipca to Dzień Pamięci Ofiar Towarzystwa Strażnica. Z tej okazji będą rozdawane specjalne, informacyjne ulotki. Ulotki które powstały dzięki inicjatywie forumowiczów oraz Stowarzyszeniu "Wyzwoleni"  Ulotki będą trafiać pewnie głównie do osób, które interesują się świadkami jehowy, mają z nimi styczność. Jak rozpoznać takie osoby i do nich dotrzeć? Myślę, że dobry pomysł to rozdawanie ulotek osobom, które podeszły do świadków jehowy w miejscu publicznym,przy stojakach z literaturą, które stają się ostatnio popularne u świadków jehowy jako forma zapoznawania ludzi z "orędziem biblijnym".

W tym celu powstała mapka z dokładnymi lokalizacjami gdzie rozstawiają świadkowie takie stojaki. Dlatego mam do Was APEL!

Jeśli znacie takie miejsca podawajcie je tutaj lub na e-mail do mnie boratyniak@gmail.com   

Chodzi o miasto, ulicę i ewentualnie dni lub godziny kiedy można spotkać świadków. Zdarza się że można podać aż takie szczegóły bo świadkowie rozstawiają się np. przy targowiskach w dni i godziny targowe.

To jak, P O M O Ż E C I E ??? :)


 https://youtube.com/watch?v=tD651uQqV2k

Liberal:

--- Cytat: Boratyniak w 12 Lipiec, 2015, 14:17 ---To jak, P O M O Ż E C I E ??? :)

--- Koniec cytatu ---

Nie :)

Nigdy nie rozumiałem takich inicjatyw i nadal jakoś mnie to nie kręci.
Pikiety pod Salami Królestwa, wciskanie ludziom broszurek, wkładanie ulotek pod wycieraczki samochodów itp. zawsze dają odwrotny od zamierzonego skutek. Świadkowie Jehowy konsolidują się przeciwko zewnętrznemu wrogowi i jeszcze bardziej umacniają w swojej wierze.
Lepsza jest solidnie przeprowadzona akcja informacyjna w mediach.

gedeon:

--- Cytat: Liberal w 12 Lipiec, 2015, 17:40 ---Nie :)

Nigdy nie rozumiałem takich inicjatyw i nadal jakoś mnie to nie kręci.
Pikiety pod Salami Królestwa, wciskanie ludziom broszurek, wkładanie ulotek pod wycieraczki samochodów itp. zawsze dają odwrotny od zamierzonego skutek. Świadkowie Jehowy konsolidują się przeciwko zewnętrznemu wrogowi i jeszcze bardziej umacniają w swojej wierze.
Lepsza jest solidnie przeprowadzona akcja informacyjna w mediach.


--- Koniec cytatu ---

Ale to nie jest akcja skierowana przeciwko SJ, to akcja edukacyjna dla osób z po za.

Liberal:
Jakoś mi na to nie wygląda :)

M:
Zgadzam się z Liberalem, że robienie pikiet i szopek przed salami i stojakami może być odebrane dwuznacznie. Moim zdaniem akcje są potrzebne, ale za każdym razem trzeba pomyśleć jak to zostanie odebrane przez ogół. Żeby nie było, że wyjdziemy na oszołomów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej