NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.

<< < (2/2)

R2D2:
Bene, fantom, Janosik, Jasmina, Matus i Szczebiotka
Te osoby widzą WOLNOŚĆ SŁOWA. Stan na 5.07.2015 godz. 11.30

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o info.

Jak sami pamiętacie ze swoich doświadczeń, gdy jako nowi rejestrowaliście się na forum i w pierwszym przypadkowym wątku do którego weszliście napotkaliście kłótnie, przepychanki a często i złośliwości, to mieliście ochotę  uciekać z forum gdzie pieprz rośnie.
I tego chcemy tu uniknąć. Dlatego takie dyskusje ostre są przenoszone do miejsc, gdzie świeżynki forumowe nie zaglądają.

bene:

--- Cytat: R2D2 w 05 Lipiec, 2015, 09:35 ---juz bene Cię dodaję,
Wolnośc słowa tam przenosimy wszystkie "bitwy" które idą w walkę ad personam.
Nie wszyscy będą tam wchodzić, tylko CI którzy chcą nadal udowadniac swoje rację, lub poczytac, dlatego trzeba napisac że chcesz wejść, już pomagam. miłego dnia

--- Koniec cytatu ---
dziękuję

janeczek:
Forum jest raczej lajtowe czytałem je,te podziały na silnych duchowo i słabych okropnie mi się kojarzą ja już ponad 20 dychy jestem tak można powiedzieci z musu ale teraz poza okresami wzmożonego zainteresowani ze strony pastuchów jest OK,wszystko można jak się wie jak to działa,nie rozumiem dlaczego tu mam byci pod nadzorem pastuszków,jedyne co mam to wiedza bo narazie nie wypószczą.

R2D2:

--- Cytat: janeczek w 05 Lipiec, 2015, 17:16 ---Forum jest raczej lajtowe czytałem je,te podziały na silnych duchowo i słabych okropnie mi się kojarzą ja już ponad 20 dychy jestem tak można powiedzieci z musu ale teraz poza okresami wzmożonego zainteresowani ze strony pastuchów jest OK,wszystko można jak się wie jak to działa,nie rozumiem dlaczego tu mam byci pod nadzorem pastuszków,jedyne co mam to wiedza bo narazie nie wypószczą.

--- Koniec cytatu ---
Tu na szczęscie nie ma nadzoru pastuchów, jedynie modzi pilnują aby nikogo nie obrażać ;)

szczebiotka:
Przecież nikt nikogo nie obraża. Dyskusja była fajna, i nie uważam aby ktoś się czuł tam obrażony. I dzięki za przywrócenie do tematu ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej