Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Znów rekord Strażnicowy  (Przeczytany 6143 razy)

Offline ExSJMario

Odp: Znów rekord Strażnicowy
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Październik, 2015, 22:25 »
W latach 90-tych to była jeszcze rozrzutność jeśli chodzi o czasopisma. Brali po kilka sztuk i zalegało to półkach w domu. Od niedawnego czasu jest tak, że każdy dostaje po jednej sztuce a do rozpowszechniania bierze od sługi czasopism na bieżąco. Pamiętam jak to wprowadzili to ilość zamawianych przez zbór czasopism spadła prawie o połowę. Na 100 osobowy zbór policzyłem kiedyś, że z tych czasopism do rozpowszechniania korzystało ok. 25 osób. Reszta to niemi Świadkowie. Nie chodzą na zbiórki i nie mają wręczeń i odwiedzin. Nawet jak obwodowy przyjeżdżał to nie wyruszało więcej niż 25 - 30 osób.  I tak z tego co wiem jest w większości zborów w Polsce. 30% się angażuje a 70% jest jako towarzystwo wzajemnej adoracji.
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Roszada

Odp: Znów rekord Strażnicowy
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Październik, 2015, 22:28 »
Kiedyś właśnie tunelowa głosicielka skarżyła mi się, że brała po 35 szt każdej, a później jej ograniczyli do 15 szt. Była niezadowolona bo nie miała dla wszystkich takich jak ja, co do tunelu dworcowego przychodzili po pokarm. ;D


Offline Milla83

Odp: Znów rekord Strażnicowy
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Październik, 2015, 16:06 »
A ja zwróciłam uwagę na słowa na wstępie na str 2 :

"Jak myślisz?
Czy świat nie byłby lepszy, gdyby każdy stosował się do poniższej zasady biblijnej?
 „We wszystkim pragniemy postępować uczciwie” (Hebrajczyków 13:18).
 W tym wydaniu Strażnicy omówiono, jak uczciwość wiąże się z każdą dziedziną życia."

I odpowiadam. TAK! Świat był lepszy, zwłaszcza gdyby naprawdę uczciwi byli członkowie CK!!!
Ale na to pewnie nie ma co liczyć  >:(


Offline Roszada

Odp: Znów rekord Strażnicowy
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Kwiecień, 2016, 21:32 »
Znów rekord, ale dwumiesięcznik teraz :):

ang. Strażnica Nr 1, 2016 s. 2:

254 języków i nakład 58 987 000 egz.

267 językach (Strażnica Nr 4, 2016 s. 2).
Nakład ten sam, ale języki ciągną do przodu, by pokazać Jehowie, że "do wszystkich narodów" piszą. ;D


Offline Fantom

Odp: Znów rekord Strażnicowy
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Kwiecień, 2016, 21:50 »
Milla83
''I odpowiadam. TAK! Świat był lepszy, zwłaszcza gdyby naprawdę uczciwi byli członkowie CK!!! ''

                                                                                                                                                                             Mat 23:3''Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie.''
 To co dobre zachowujmy i wprowadzajmy w czyn. W  innych kościołach też co innego mówią,a co innego robią.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2016, 22:26 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s