DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Znów rekord Strażnicowy

(1/4) > >>

Roszada:
Jeszcze październik 2015 r. nie nastał. a znów mamy rekord jeśli chodzi o liczbę języków, w których wydaje się Strażnicę.
Strażnica 01.10 2015 s. 2 podaje:
247 języków, 52.946.000 egz. (miesiąc temu było 243)

a w styczniu 1989 r. było:
104 języki, 13.030.000 egz.

Patrzcie co się dzieje. Kryzys, a tu rośnie ciasto jak na drożdżach. :-\

Tylko wzrosty głosicieli nic nie lepsze teraz, choć Strażnic 4 razy tyle. ;)

Roszada:
Podobno teraz papier gorszy.
Kiedyś jak wygłaszałem prelekcje o ŚJ, to pokazywałem ludziom takie doświadczenie.
Mówiłem, że papier mają kosmiczny i super mocny klej.

Chwytałem ręką jedną kartkę a reszta 15 kartek zwisała i potrząsałem tym egzemplarzem pokazując, że ani kartka się nie urywa ani klej nie puszcza.
Ludzie byli zszokowani.  ;D

No teraz dawno nie głosiłem prelekcji (jam teraz pismak  ;) ), ale dobrze że mnie ostrzeżono, bo bym narobił Towarzystwu obciachu. : :)

Mario:
"Uderzanie " z ewangelią do "nowych języków" to świetny sposób na pokazywanie wzrostu liczebnego a pewnie w niedalekiej przyszłości ( biorąc pod uwagę spadek liczebny w krajach rozwiniętych ;) w edukację o Św J )  jedyny sposób na ten wzrost.

R2D2:

--- Cytat: Mario w 04 Lipiec, 2015, 22:53 ---"Uderzanie " z ewangelią do "nowych języków" to świetny sposób na pokazywanie wzrostu liczebnego a pewnie w niedalekiej przyszłości ( biorąc pod uwagę spadek liczebny w krajach rozwiniętych ;) w edukację o Św J )  jedyny sposób na ten wzrost.

--- Koniec cytatu ---
lubię to!

Roszada:
Strażnica już na 15 października, a NSK ciągle z sierpnia na jw.org. :-\
Nieładnie, że tak przeciągają. :)
Jak przyjdzie ogłaszać Armagedon to właśnie w NSK im pewnie ogłoszą, ale za mało czasu będzie na zbieranie konfitur. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej