Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Film o Świadkach Jehowy na Canal +  (Przeczytany 508 razy)

Offline Gostek

Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« dnia: 20 Kwiecień, 2024, 10:19 »
Na Tym kanale ma być wyświjetlony film o Świadkach Jehowy.
Tytuł filmu -Tajemnice Świadków Jehowy.



Offline Gostek

Odp: Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień, 2024, 12:47 »
Na Tym kanale ma być wyświetlony film o Świadkach Jehowy.
Tytuł filmu -Tajemnice Świadków Jehowy.

Sorry,ale chciałem poprawić błąd  i wstawiłem post ponownie . Dlatego prosiłbym o usunięcie tego drugiego ..🤗
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2024, 12:50 wysłana przez Gostek »


Offline Roszada

Odp: Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj, 2024, 15:41 »
Jest ten film na Yt.

https://www.youtube.com/watch?v=_RZewQjQvaQ

Nie wiadomo czy nie zniknie.
Wgrajcie go kto może.


Online donadams

Odp: Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj, 2024, 16:47 »
Pobrałem plik. Gdyby ktoś potrzebował, a już by go nie było online, jakoś będziemy mogli udostępnić.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Maj, 2024, 08:24 »
Obejrzałem cały film, dzięki za info.
Co do treści: dla byłych ŚJ nic nowego tam nie ma. No może oprócz info, że były zięć Trumpa kupił za miljard $ budynki na Bruklinie a majątek ORGa szacowany jest na 45 miliardów funtow.
Natomiast czynni ŚJ i tak nie będą oglądać tego filmu bo im nie wolno takich materiałów.
Natomiast pozostali widzowie, katolicy itp. mogą czegoś się dowiedzieć. Ale realnie nic to nie zmienia bo organizacja jest zarejestrowaną religią i trwa sobie i trwać będzie nadal. Tak jak na tym forum setki razy powiedziano: ludzie na zakręcie, słabi, samotni, zagubieni, mający potrzebę miłości to target na nowych ŚJ. Cudownie, że już do nich nie należę!!!


Online donadams

Odp: Film o Świadkach Jehowy na Canal +
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Maj, 2024, 08:45 »
O tym, że zięć Trumpa kupił budynek, było wiadomo już dawno. Transakcja nie była tajemnicą, nowojorskie (i nie tylko) gazety pisały o tym wprost. No i nie za miliard...

A szacowanie majątku to czary z mleka. 45 miliardów funtów jest tak samo możliwe jak 30 lub 60.

Największa wartość jest tam, gdzie to bagatelizujesz. Jeśli film ma szansę przekazać rzetelne informacje o organizacji ludziom, którzy wiedzą o niej tyle, że istnieje, to super. To ogromna wartość. Tak jak napisałem w innym wątku nadal jest mnóstwo ludzi, którzy nie wiedzą nic o świadkach poza tym, że rozdają gazetki i mają "sale królów". Jeśli ten film sprawi, że dowiedzą się czegoś o rzeczywistych praktykach, daje to już cień szansy, że będąc na zakręcie życiowym wybiorą jakaś oazę przy najbliższej parafii niż to, a jednak kościół katolicki nie sieje takiego spustoszenia emocjonalnego jak org.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.