BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Zainteresowanie Nieczynnymi

(1/4) > >>

DreamM@ster:
Witam :) Mam takie pytanie do osób które są nieczynne lub były nimi jakiś dłuższy czas. Jak bardzo interesowali się wami bracia starsi w tym okresie/lub interesują ?. Ja jestem od 9 lat nieczynny i dostrzegam zerowe zainteresowanie moją osobą ze strony starszych. Z tego co kojarzę to "w paście trzodę bożą" są wytyczne żeby odwiedzić raz w roku osobę nieczynną a ja jestem od 9 lat nieczynny i zero kontaktu od wujków. Czy jestem wyjątkiem? Zachęcam  do dyskusji :)

Gremczak:
Ja już ponad 11lat i nic.

Sebastian:
w maju szkolenie dla starszyzny więc nie wykluczam że w maju/czerwcu będziecie odwiedzeni, szczególnie DreamM@ster

Gremczak:
Czekam na nich z utęsknieniem.

Gostek:

--- Cytat: DreamM@ster w 04 Kwiecień, 2024, 19:52 ---Witam :) Mam takie pytanie do osób które są nieczynne lub były nimi jakiś dłuższy czas. Jak bardzo interesowali się wami bracia starsi w tym okresie/lub interesują ?. Ja jestem od 9 lat nieczynny i dostrzegam zerowe zainteresowanie moją osobą ze strony starszych. Z tego co kojarzę to "w paście trzodę bożą" są wytyczne żeby odwiedzić raz w roku osobę nieczynną a ja jestem od 9 lat nieczynny i zero kontaktu od wujków. Czy jestem wyjątkiem? Zachęcam  do dyskusji :)

--- Koniec cytatu ---




Pewnie się boją z Tobą rozmawiać.😁

Oni tylko tam chętnie lejzą ,gdzie mają przewagę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej