NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Przebudowa organizacji w ciągu 10 lat.

(1/3) > >>

Fantom:
   Plotki chodzą, że to może być były członek CK , który dzieli się z nami planami zmian jakie mają być wprowadzone w ciągu 10 lat.
 Rzekomo ta osoba już wcześniej informowała o zmianach, które niedawno usłyszeliśmy.
 Podaję link do własnego tłumaczenia. https://www.jehovahs-witness.com/topic/5846396716974080/who-really-faithful-discreet-slave-recent-changes-governing-bodys-10-year-plan
 

Sebastian:
co tzn. "były członek"? czyżby Antoni Flaszka?

donadams:
Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany, które zaszły w organizacji, gdybym do tej listy dopisał kwestie związane z uznaniem istnienia kosmitów oraz możliwością śpiewania hymnu, jeśli ktoś to robi z odpowiednim nastawieniem, a następnie wkleił bym to ponownie ma Reddit, to teraz na innym forum też by o tym dyskutowali.

Czas sprzyja różnym przewidywaniom, a to, że ktoś przewidział 15 zmian z czego 3 miały miejsce, ale nie w identycznej formie i nie w identycznym czasie, nie znaczy jeszcze, że ta osoba coś wie.

Post ciekawy, można przeczytać, ale to czas pokaże.

Jak dla mnie najciekawszą możliwością jest zmiana nazwy organizacji - oczywiście połączona z dużymi zmianami, bo to jest to, co robi się od czasu do czasu, żeby zbudować sobie nowy PR. Tutaj faktycznie uznałbym, że byłby to niezły ruch marketingowy, chociaż rebranding kosztuje. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie rzeczy które przylgnęły do tej nazwy przez lata, może rzeczywiście warto byłoby ponieść im ten koszt i ją porzucić.

Sebastian:

--- Cytat: donadams w 19 Marzec, 2024, 06:03 ---niezły ruch marketingowy, chociaż rebranding kosztuje.
--- Koniec cytatu ---
można wybrać taką nazwę, dla której możliwe będzie użycie liter JW jako skrótu, :) co pozwoli na zachowanie domeny jw.org

wg mnie "nieopłacalna" byłaby rezygnacja z dobrze wypromowanej domenej internetowej której nazwa figuruje na tysiącach budynków na świecie

inne koszty rebrandingu są "do uniesienia"

Turbulent_Business:

--- Cytat: Fantom w 18 Marzec, 2024, 23:28 ---   Plotki chodzą, że to może być były członek CK , który dzieli się z nami planami zmian jakie mają być wprowadzone w ciągu 10 lat.
 Rzekomo ta osoba już wcześniej informowała o zmianach, które niedawno usłyszeliśmy.
 Podaję link do własnego tłumaczenia. https://www.jehovahs-witness.com/topic/5846396716974080/who-really-faithful-discreet-slave-recent-changes-governing-bodys-10-year-plan

--- Koniec cytatu ---

Takich wiadomosci typu "moje tajne zrodlo z Betel przepowiedzialo, ze bedzie tak i siak" to ja czytam na reddicie i innych portalach po kilka na tydzien. Z nimi jest taki problem jak z naszymi geopolitykami - co chwila mowia cos innego, zmieniaja ciagle zdanie, tak aby w koncu ktoras z ich zgadywanek sie sprawdzila. I jak jakas sie przypadkiem jakas sprawdzi to oglaszaja sie prorokami. Ja juz sie nauczylem, zeby te wszystkie zgadywanki, sekretne zrodla, itp traktowac z przymruzeniem oka, bo to sa zazwyczaj brednie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej