PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19

<< < (3/3)

Reskator:
Giovanni DeSecca przewraca się w grobie słysząc o szczepieniach.
Ale Roszada zna zapewne więcej szczegółów i może coś napisze.

Sebastian:

--- Cytat: Estera w 27 Luty, 2024, 18:46 ---   Zarzut polegał na tym, że jako nieliczni jedyni na tak eksponowanym przywileju wyłamali się ze wskazówek ck. 
--- Koniec cytatu ---
czyli "rozpasanie" zwane dawniej "wyuzdaniem" :)

wysoko postawiony funkcjonariusz sekty nie może "mieć wyjebane" na to co mówi ciało kierownicze :)

a skoro "miał wyjebane" to go "wyjebano" ze stanowiska...

nic nowego pod słońcem :)

NieZnaPrawdy:
Poszedłem z radą Gostka i wrzuciłem do ChatGPT:

Oto bardziej zrozumiała wersja tego tekstu:

Praca to moja pasja, ale lubię też wyjazdy. Kiedy jestem w domu, raczej nie mam czasu na nudę, wszyscy są zadowoleni. Zawsze umiałem się dostosować do sytuacji, nawet gdy byłem aktywnym Świadkiem Jehowy. Potrafię zachować równowagę, aby nikt nie czuł się zaniedbany.

Muszę uważać, bo mam obok siebie ludzi, którzy chcieliby mnie przyciągnąć do ich wiary, ale już nie daję się wciągnąć. Moje zachowanie może pokrzyżować plany starszych, ale wiem, że irytuje każdego, kto słucha jehowickich kaznodziejstw. Jestem bardziej upierdliwy niż 9 osób razem.

Szczepienia mocno podzieliły społeczność. Choć odchodzę od nauk Pawła, nie oznacza to, że nie wierzę w Słowo Pana Jezusa. Nacisk na szczepienia był za duży, a teraz widzę, że sami ci, którzy promowali szczepienia, mają z nimi problemy.

Zdrowie publiczne jest poważne, ale niektórzy ludzie boją się skutków ubocznych. Cytuję lekarzy i naukowców, którzy mówią, że białka z preparatów genetycznych mogą być rozprzestrzeniane przez zaszczepionych, co prowadzi do niepokoju społecznego.

Moje głoszenie się zmniejsza, ale widzę, że więcej ludzi przestaje być aktywnych. NO (Nadzorcze Obwodu) odgrywa rolę w tej zmianie. Może wkrótce zobaczę ich działanie.

Świadkowie Jehowy starają się adaptować do nowej rzeczywistości, organizując spotkania online. Słyszałem, że strona internetowa poddaje się reorganizacji, aby skupić się na innych tematach niż szczepienia.

Jako społeczność jesteśmy otwarci na współpracę z służbami medycznymi. Publikujemy przypomnienia dotyczące przestrzegania miejscowych zasad związanych z COVID-19. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że nasze wcześniejsze stanowisko w sprawie szczepień może wymagać ponownej oceny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej