BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Chodzenie na Nabożeństwa do wspólnot Protestanckich

(1/3) > >>

DreamM@ster:
Witam zwracam się z pytaniem do kogoś dobrze poinformowanego. Czy Świadkowie Jehowy mogą chodzić na nabożeństwa do wspólnot Protestanckich?, Ja jestem nieczynnym Świadkiem  od lat i dzisiaj 1 raz byłem na nabożeństwie w zborze Protestanckim. Czy muszę się z tym specjalnie ukrywać przed współwyznawcami?

Nadaszyniak:

--- Cytat: DreamM@ster w 28 Styczeń, 2024, 15:10 ---Witam zwracam się z pytaniem do kogoś dobrze poinformowanego. Czy Świadkowie Jehowy mogą chodzić na nabożeństwa do wspólnot Protestanckich?, Ja jestem nieczynnym Świadkiem  od lat i dzisiaj 1 raz byłem na nabożeństwie w zborze Protestanckim. Czy muszę się z tym specjalnie ukrywać przed współwyznawcami?

--- Koniec cytatu ---
Witaj  DreamM@ster:
Oczywiście, niech cię ręka Boska chroni, abyś zdradził strszakom czy pochwalił się szarakom - zatrzymaj dla siebie - bo komitet murowany i będą mieć haczyk na wykluczenie ( jak sam piszesz jesteś nieczynny) - pozdrawiam (FFF)

Storczyk:
Świadkowie Jehowy są jedyną prawdziwą religia na świecie wybrana przez Boga .Ty szczęściarz masz zajęty być werbowaniem ludzi, aby przychodzili na zebrania i wychwalali Jehowe.A ty marnujesz cenną energię na nabożeństwa protestanckie.
Czerwona flaga.
W ten sposób pokazujesz brak wiary w organizację Jehowy.
Jesteś zdrajcą  :)

Nemo:
ŚJ twierdzą , że tylko oni są "jedyną prawdziwą religią" i tylko oni prowadzą "czyste wielbienie". Każda, jakakolwiek inna religia jest dla nich religią fałszywą którą rządzą demony. ŚJ za odstępcę uważają nawet osobę która sama czyta i sama próbuje zrozumieć biblię, nie opierając się na wytycznych niewolnika.

DreamM@ster:
Serio za 1 pójście do Zboru Protestanckiego Komitet??!!. Jeśli macie rację to faktycznie Świadkowie Jehowy to taka "mała Korea Północna" ;0

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej