NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

Dyskusje polityczne.

(1/4) > >>

Nemo:
Witam Wszystkich użytkowników tego forum. Zrobiłem jakiś czas temu ankietę o zapatrywaniu się użytkowników tego forum na tematy polityczne. Postanowiłem wstępnie, pomimo, że użytkownicy w większości życzyli sobie, żeby takie tematy nie były na tym forum, a na pewno, żeby nie były tematami dominującymi, dopuścić spontaniczne dyskusję na tematy polityczne. Jednak zauważyłem że nie ma to sensu. Są na tym forum osoby, które takie wątki sprowadzają do pyskówek. Dlatego proszę o nie zamieszczanie wątków politycznych. Nikomu to nie służy, a tylko powoduje spory. Zachowajmy dla siebie nasze sympatie polityczne i nie dyskutujmy o nich. To nie prowadzi do niczego dobrego.
Pozdrawiam Wszystkich.

Reskator:
Tu bym polemizował!
Nie możemy zachowywać się tak jak w Rosji czy Korei Północnej i kneblować usta wszystkim forumowiczom żyjemy naprawdę w dynamicznych czasach nie wiemy co będzie jutro za tydzień czy miesiąc w kraju a to przecież dotyczy i nas exów.Są pyskówki to neutralizuje się agresora i usuwa z wątku tak jest praktykowane na innych forach a nie karze wszystkich bo dwóch robi wycieczki personalne.Ogrodnik jak zobaczy chwast między kwiatami czyż nie wycina chwast zamiast cały klomb.

Nemo:
Ankieta która była na forum, pokazała, ze większość nie chce żeby dyskusje polityczne dominowały to forum. Wystarczająco zapalnym tematem jest religia, wiara w Boga, czy też jej brak. Dołożenie do tego jeszcze polityki to istna beczka prochu. Jest wiele grup dyskusyjnych zwolenników tej czy innej opcji politycznej. A ja nie mam zamiaru więcej otrzymywać tak rynsztokowych wiadomości na PW, jakie otrzymywałem od usera "urgent" czy niedawno od "debaty", które opublikowałem, żeby pokazać Wszystkim jakimi ludźmi z zerową kulturą byli ww., tylko dlatego że ukrócałem ich cyniczne odnoszenie się do przeciwników w dyskusji.
Dlatego, przynajmniej na razie, dopóki sytuacja polityczna w naszym kraju nie wystygnie i emocje zwolenników poszczególnych frakcji nie ostygną, myślę, że najlepszym sposobem będzie powstrzymanie się od polityki.
Restaktor. To jest właśnie wg mnie "wyrwanie chwastu", a nie całego klombu.
Pozdrawiam Wszystkich.

darew:
Dyskusja to wymiana różnych poglądów.
Tutaj można wyrażać poglądy tylko jednej opcji a zwolennicy, którzy starają się polemizować z tymi poglądami są po prostu eliminowani.
To nie dyskusja to studium strażnicy  ;D ;D

Roszada:
Mało to jest forów politycznych w necie? ;)

Jak ja bym sobie chciał o tym pogadać, to bym na takie forum zawitał. :)
Albo bym sobie na facebook założył profil polityczny i dyskutował, jak ponoć Wałęsa, 24 godz na dobę. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej