INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Krzysztof Król były ex świadek głosi swoje wykłady.

(1/3) > >>

Storczyk:
Ktoś  niedawno zadał pytanie o ex świadków, którzy założyli swój obóz
Niestety nie pamiętam w jakim wątku ( Pesel niestety daje znać:)
I założyłam nowy :)

Kilka lat temu,  jak budziłam się, wpadł mi jego wykład .
Na tamten czas nawet dał mi do myślenia :)
Dalej nagrywa i ma rzeszę fanów  :)

https://www.youtube.com/live/_rUCDuryOO4?si=STs4KySURRG2dhll

donadams:
To Pan, który głosi pogląd, jakoby zbawienie było tylko w imieniu Jeszu. Dużo czasu poświęca polemice związanej z tym imieniem. Bardzo poważnie to potraktował - może to pokłosie po byciu świadkiem i wykłócanie się o formę Jehowa?

W każdym razie jeśli ktoś wzywa Jezusa, to niestety nie zostanie zbawiony. Zdaje się, że to samo dotyczy angielskiego Jesus. Trzeba mieć szczęście w życiu i spotkać tego Pana na swojej drodze, żeby móc wreszcie wezwać Jeszu. Inaczej jest się przegranym.

Ciekawe, że taki wnikliwy człowiek nie widzi wieloznaczności terminu "imię", tak w ST jak i NT. Natomiast jako że jest ortodoksem, zawsze znajdzie jakaś grupę fanów.

Jeśli chcecie gotowy biznes plan, to załóżcie kanał na YT, na którym będziecie przekonywać, że wybawienie osiąga się wzywając imienia Jeshu zamiast Jeszu. Podzielicie rynek. Cała reszta nauki może być taka sama, byle tylko zmienić jedna literę w imieniu Jezusa i iść w zaparte.

Przyjmę 10% zysków jako pomyslodawca. Wystawię fakturę VAT za usługi doradcze.   :D

Lu_Ke Sky_Walker:
A to zbawienie to na czym będzie polegać? Bo ja to bym chciał  ;)
Jeśli jednak ma być tak samo trudno z tym zbawieniem jak z odchudzaniem to dziękuję, będę żarł dalej  ;)

Reskator:
Krół zdaje się mówił że ta nierządnica zasiadająca nad wodami to banksterka a nie zwijająca się sekta KK.
WTS chyba nadal się upiera że to KK.

Sebastian:
wg mnie, to człowiek tworzący kolejną sektę.

twierdzi, że Imię Jezusa jedyne właściwe to Jeszu.

Sam siebie określa jako Pomazańcowy..

Nie wiem czy nazwisko prawdziwe czy z siebie robi Króla.

wśród ex-ŚJ jest wielu podobnych pacjentów

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej