NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!

(1/20) > >>

Światus:
    Zachęcam wszystkich do zapoznania się z najnowszym sprawozdaniem Ciała Kierowniczego. Kolejne rewolucyjne zmiany w organizacji.  :D
   
    JEHOWA NIE MA NIC PRZECIWKO NOSZENIU BRODY PRZEZ ZAMIANOWANYCH BRACI!

Od dzisiaj brody mogą nosić wszyscy Świadkowie Jehowy, w tym betelczycy, pionierzy pełnoczasowi, misjonarze, Nadzorcy Obwodu itp., itd.
    Wyświetlono historyczny film o podejściu do noszenia brody, z którego wynika, ze Świadkowie Jehowy zawsze podążali z duchem tego świata lub przeciwko niemu (jeśli zahaczało to o "neutralność").
    Ciekawie brzmią słowa, że to Jehowa pozwala braciom nosić brody, choć decyzję podjęło Ciało Kierownicze. Uwaga! Jeśli do tej pory uważałeś, że można nosić brodę, to czy na pewno dbałeś o jedność w zborze? Nie! Nie dotrzymywałeś kroku organizacji jehowy, nawet jeśli wlokła się jak żółw.
    PS. Jezus twierdzi, że nie można nikogo oceniać na podstawie noszenia, lub nie, brody. "Nie osądzajcie nikogo na podstawie tego, co widzicie".

https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/docid-702023024_1_VIDEO

Do:
Ciekawe jaki procent braci zapuści brody?
Obstawiam 10%

Gostek:
Szok i niedowierzanie .😛 Już jestem ciekaw ,co będzie następne .?😇

Legion:
Dostałem 3 linki od braci w zborze. Wychodzi na to, że teraz już nie muszę składać sprawozdań i nawet moją brodę mi zalegalizowali abym tylko powrotem chodził na zebrania.
Co ciekawe, samo to ogłoszenie powoduje, że normalni ludzie powinni zrozumieć, że organizacja ma sekciarskie zasady.

Skoro ludziom trzeba tłumaczyć, że broda u faceta to nic takiego... tzn. że chyba Ci ludzie mają zanadto wyprany mózg.
Za niedługo będzie nagranie z "wdech, wydech..."

Janek:

--- Cytat: Gostek w 15 Grudzień, 2023, 16:03 ---Szok i niedowierzanie .😛 Już jestem ciekaw ,co będzie następne .?😇

--- Koniec cytatu ---
Pozwolą iść na studia 😉

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej