PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Co się z tymi ludźmi porobiło

(1/9) > >>

Gostek:
Wczoraj zabity został 5 latek,dzisiaj 6 latek.. Ludziom odwala. Widać, że coraz to więcej ludzi ma problemy natury psychicznej. 😔

Reskator:
Co się dziwić zwykłym ludziom że im odwala.
Jak człowiek który skończył PRAWO i jest strażnikiem USTAWY ZASADNICZEJ łamie KONSTYTUCJĘ
BRAK SŁÓW!!!

Sebastian:
dni ostatnie :) a nawet dni ostatnie dni ostatnich :)

donadams:
Ewidentnie jest więcej problemów natury psychicznej. Ciśnienie związane z Covidem a później wybuchem wojny za granicą nie pozostaje bez granicy. Ludzie próbują sobie radzić z tym w różny sposób, niektórzy to obśmiewają i bagatelizują, ale to też nie jest normalna reakcja - w mojej opinii świadczy o tym, że ktoś już sobie z tym nie radzi.


--- Cytat: Reskator w 20 Październik, 2023, 18:41 ---Co się dziwić zwykłym ludziom że im odwala.
Jak człowiek który skończył PRAWO i jest strażnikiem USTAWY ZASADNICZEJ łamie KONSTYTUCJĘ
BRAK SŁÓW!!!

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Jeśli bijesz do Prezydenta, to nie wiem w którym miejscu rzekomo złamał konstytucję. Ilu konstytucjonalistów, tyle interpretacji na temat poszczególnych jej zapisów i tego, jak należy je realizować w praktyce. To ma do siebie ustawa zasadnicza, że nie jest i nie może być nazbyt precyzyjna i po to został wybrany Prezydent, by stać na jej straży, co oznacza interpretowanie jej zapisów w dopuszczalnych ramach, co moim zdaniem robi. Przypominam, że ten Prezydent został wybrany przez 10 440 648 wyborców i myślę, że w ich przekonaniu dobrze wykonuje swoje zadanie. Ja w drugiej turze na niego nie głosowałem, a mimo wszystko uważam, że jego działania w związku z obecnymi wyborami są jak najbardziej w porządku. Do łamania Konstytucji hen daleko.

Gostek:
Myślę, że również tempo życia i system wartości w relacjach międzyludzkich, też powoduje w pewnym stopniu gwałtowne impulsy a raczej brak panowania nad nimi u niektórych ludzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej