WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

ZIELONA GRANICA, reż Agnieszka Holland, prod. 2023wideorecenzja Tomasza Raczka

(1/25) > >>

Dorkas:
https://www.youtube.com/watch?v=Ec_bk-7zwE8

Po wszystkich krzykach w mediach , po strasznych słowach prezydenta opinia krytyka filmowego.
.........................

Reskator:

--- Cytat: Dorkas w 23 Wrzesień, 2023, 14:42 ---https://www.youtube.com/watch?v=Ec_bk-7zwE8

Po wszystkich krzykach w mediach , po strasznych słowach prezydenta opinia krytyka filmowego.
.........................

--- Koniec cytatu ---
Nie oglądałem filmu,ale słyszałem  że pokazuje się w filmie kobiety w ciąży,dzieci,starców jak przekraczają granicę. A w rzeczywistości to całe gromady młodych byczków z komórkami i kasą liczą na darmowe luksusy ale nie w Polsce bo to za biedny kraj a za Odrę się wybierają. Jak mówi klasyczka IM SIĘ PO PROSTU NALEŻY.

Dorkas:
ani nie widziałeś filmu ani wysłuchałeś krytyka filmowego za to powtarzasz to co mówią o filmie rządzący . Masz do tego prawo ale pozwól, że jako ex świadek odpowiem słowami biblii

PNŚ   Przysłów 18:13

"Gdy ktoś odpowiada w jakiejś sprawie, zanim wysłucha faktów, jest to głupie i upokarzające".

Reskator:

--- Cytat: Dorkas w 23 Wrzesień, 2023, 18:03 ---ani nie widziałeś filmu ani wysłuchałeś krytyka filmowego za to powtarzasz to co mówią o filmie rządzący . Masz do tego prawo ale pozwól, że jako ex świadek odpowiem słowami biblii

PNŚ   Przysłów 18:13

"Gdy ktoś odpowiada w jakiejś sprawie, zanim wysłucha faktów, jest to głupie i upokarzające".

--- Koniec cytatu ---
To powiedz w skrócie co mówi film i krytyk w skrócie a nie podawać linki bez komentarza.
Wiem że młode byczki przekraczające granicę i biorąc za zakładników kobiety w ciąży i dzieci chce życia w luksusie i przekraczać naszą granicę.Polacy gdy chcieli żyć lepiej to emigrowali ale i zapier,,,li i nie liczyli na socjal.

Dorkas:
No właśnie nie powiem , bo to TY sam musisz wyrobić sobie zdanie  a nie powtarzać za kimś . Wiem, że to wymaga wysiłku , czasu zaangażowania czasu , umysłu , własnych emocji. Rządzący też nie widzieli tylko słyszeli i szczują na siebie ludzi , wypowiadając straszne słowa . Manipulują tymi , którzy też nie oglądali ale słyszeli. Jesteś gotowy podnieść rękę na kogoś o którym słyszałeś , że jest.... w kropki wpisz wszystkie słowa rządzących. Nie wydaje Ci się , że to strasznie niebezpieczne?
Pomyśl do czego to prowadzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej