NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Cześć

(1/4) > >>

Niebieskakoperta:
hej, chyba jestem pimo...

nazywam sie niebieskakoperta.
kilka zdan o mnie: pochodze z wiekszego miasta, blokowisko prl; dziecinstwo w rodzinie sj; szkola; teren; rodzina, dzieci, wszystko jak po sznurku; w zasadzie niczego nie zaluje; org ma swoje plusy, na swoj sposob uczy i pilnuje ogolnie pojetej moralnosci, tssk nauczy cie jak rozmawiac z ludzmi, mozna stac sie calkiem ogarnietym czlowiekiem, ALE czas leci....
prawdziwi pastarze odchodza - przychodza sluzbisci i karierowicze; sluzba lezy - era wozka i papkofilmow; irytuje wszechobecny beton; ocenianie innych na podstawie obecnosci, aktywnosci, przez pryzmat zadan i przywilejow; brak refleksji, powtarzanie wyuczonych zdan i tekstow; nowe swiatla sa tak jasne ze mam je w d. zeby nie razily.
w org nie ma juz tego co kiedys - korpo, dla pioniera wazniejsza 1h przy wozku niz pogrzeb w zborze, wazniejsza budowa od odwiedzin i studiow, coraz wiecej wierzacych-niepraktykujacych; dramat; trudno powiedziec czy to nostalgia, czy jestem juz pimo..

pzdr
niebieskakoperta

Nemo:
Witaj wśród nas. Czytaj, pisz, opowiadaj, pytaj i ogólnie baw się dobrze.
Pozdrawiam z kujawsko-pomorskiego.  :)

donadams:
Jeśli już jesteś aktywna na tym forum, to zdecydowanie jesteś PIMO :)

Dobrze, że napisałaś. Na forum bywa różnie, ale i tak to miejsce ma dużą wartość dla takich osób jak my. Z twojego opisu wynika, że jesteś na takim etapie, na którym była większość z nas. Może się okazać, że jeszcze bardzo długa droga przed tobą, szczególnie gdy nie zna się celu podróży. A wszystko może się wydarzyć ;) w tym pozytywnym sensie.

BetMan:
Również witam człowiek na zakręcie życiowym!

Światus:
Nie opuszczaj organizacji.
Przyjdą nowi, bardziej ludzcy, starsi i wszystko będzie jak dawniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej