WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Usunięto 4 starszych w Kórniku

(1/3) > >>

Lidia:
       Oto oni:

       Janusz, koordynator.
       Ryszard, ps. komandos, ten zastępował Jah w Kórniku. Dorosła jego
       córka uciekła z sekty kilka lat wstecz.
       Jakub
       Krzysztof

       Szukałam i szukałam i nie mogłam znaleźć. A był tu kiedyś wątek o tym nawet nie pamietam kto go napisał. Mój popytał znajomych królika a znajomi królika popytali innych znajomych i jest. Informacja pochodzi z pierwszej ręki od siostry która jest z tego zboru. Nawet nie wiedziałam że ma on takie chody.

       Podobno jest tutaj jakiś cmentarz, tylko dlaczego ja go nie widzę, czy dlatego że jestem kobietą a to dyskryminacja ? Pozdrawiam Lidia.

       

Gostek:
Czy ten cały Kórnik, to nazwa jakieś miejscowości w Polsce?
Pytam, bo nie za bardzo kumam o co chodzi w tym poście...? 🤔. I do czego albo kogo się on odnosi.. 😐

Mahershalalhashbaz:
Tak, jest taka miejscowość w Wielkopolsce.

Może bratu starszemu pozostały jakieś ludzkie uczucia rodzinne i uśpione umiejętności logicznego myślenia i córka odstępczyni go przeciągnęła na jasną stronę mocy? A potem on przeciągnął na tę stronę resztę grona? Byłoby wspaniale.

Nemo:

--- Cytat: Lidia w 05 Lipiec, 2023, 19:30 ---       Podobno jest tutaj jakiś cmentarz, tylko dlaczego ja go nie widzę, czy dlatego że jestem kobietą a to dyskryminacja ? Pozdrawiam Lidia.   

--- Koniec cytatu ---
Nie tak zaraz. Nie pamiętam ile, ale chyba 50 wpisów uprawnia do wglądu w cmentarz.  ;D
Pozdrawiam.

Lidia:
       Nowa informacja z dnia wczorajszego.

       Do zboru w Kórniku na salę która jest własnością Jehowy nadal grzecznie na zebranko chodzą czterej starsi usunięci z przywilejów. Chodzą regularnie i są potulni jak koziołki matołki. Informacja pochodzi od całkowicie wybudzonej osoby która ma bardzo dobry kontakt z żonami tych "potulnych". Niebawem napiszę za co ich spotkała taka sroga kara. Lidia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej