Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.  (Przeczytany 633 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« dnia: 04 Czerwiec, 2023, 00:51 »
Hej przyjaciele forumowicze :)

Rozmyślam nad kwestią nadchodzących wyborów.

Odcinając się w 100% od opcji politycznych, szanując wszystkich ludzi i ich wybory, jednocześnie kochając Polskę i Polaków mam takie oto przemyślenia, a przemyślenia te spisuję jako list do Pana prezydenta (zapraszam do działania i wysłania takiego listu również) :

,,Drogi Panie Prezydencie. Zwracam się do Pana jako do osoby stojącej na straży przestrzegania praw panujących w Polsce.
Chcę Pana poinformować o bezprawnym ograniczaniu wolności oraz prawa do udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych przez zarejestrowany w Polsce związek wyznaniowy Świadków Jehowy.
Aktualnie według praw i nakazów obowiązujących w tym związku wyznaniowym, każdy członek tego związku jest pozbawiony możliwości udziału w wyborach parlamentarnych bez narażenia się na ukaranie przez funkcjonariuszy związku wyznaniowego Świadków Jehowy.
Każda osoba biorąca udział w wyborach jest zagrożona karą wykluczenia ze związku wyznaniowego Świadków Jehowy co oznacza nakaz zerwania kontaktów z taką osobą przez pozostałych członków związku wyznaniowego włącznie z najbliższymi członkami rodziny.
Ta groźba surowej kary paraliżuje strachem dziesiątki tysięcy Polaków i de facto bezprawnie odbiera im prawo wyborcze.

Głęboko wierzę że zajmie się Pan tą sprawą.

Z poważaniem..."


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec, 2023, 01:17 »
Witaj  Efektmotyla:
Świetna propozycja z listem do Pana Prezydenta, również pozwolę sobie na napisanie tekstu, który podałaś.
Jest zwięzły, krótki w temacie -pozdrawiam  :-*


Offline Gremczak

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec, 2023, 09:18 »
Proponował bym jeszcze do rzecznika praw obywatelskich.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec, 2023, 09:35 »
Pisałem do prezydenta, w innej sprawie, czas odpowiedzi to około 6 miesięcy, więc  do wyborów i tak nie rozpatrzą. Druga sprawa czy do tego ...... warto cokolwiek wysyłać, bo zamiast spodziewanej reprymendy zrobi pochwalną laurkę, a pozniej nowelizację laurki...

Nemo: Podzielam Twoje zdanie, ale jakbyśmy nie cierpieli obecnej władzy, nie wolno obrażać jakby nie było głowy państwa.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2023, 13:40 wysłana przez Nemo »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec, 2023, 11:57 »
Proponował bym jeszcze do rzecznika praw obywatelskich.
Pełna zgoda. Można wysłać do obu kancelarii. Można też do klubów poselskich. Im więcej tym lepiej.



Offline Gostek

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec, 2023, 01:21 »
Spróbuj też do prokuratury. Może technicznie nabierze to szybszego  tempa. Bo jakby nie patrzeć, to chodzi o łamanie praw obywatelskich.


Offline Lidia

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec, 2023, 15:25 »
     Wysłałam do

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
al. Solidarności 77
00-090 Warszawa


     Na kopercie pod adresem jest dopisek - skarga na przywódców związku wyznaniowego Świadkowie Jehowy w Polsce. Zanim list dojdzie to jeszcze wielu przeczyta o co chodzi.

     List napisałam odrecznie, wysłany anonimowo. Dopisałam jeszcze kilka myśli że w pochodzie warszawskim też nie wolno było iść, że Wielka Orkiestra też nie że na fundacje wpłacac nie wolno, zakładać fundacji też nie i wiele innych, oczywiście mysli były rozwinięte. Napisałam też że podobne listy beda wysyłane z różnych miast.

     A na koniec, co pan zrobi Panie rzeczniku gdy przywódcy z Nadarzyna odpowiedzą Panu że oni nic nie zabraniają, co zakończy sie korespondencja ?, przecież kłamia jak z nut.

     Kiedyś korespondowałam z rzecznikiem, ale to był inny pan. Brawo dla Efektmotyla za pomysł i nową akcje. Koperta ze znaczkiem na poczcie 4 zł.


Offline Reskator

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec, 2023, 05:56 »
Efektmotyla pisze:
,,Drogi Panie Prezydencie.
Głęboko wierzę że zajmie się Pan tą sprawą.
Z poważaniem..."
[/quote]

Napewno Pan Prezydent "zajmie" się tą sprawą. ;)
Tak jak komisją którą podpisał a na drugi dzień zgłosił nowelizację widać że nawet tego nie przeczytał.

 
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2023, 06:04 wysłana przez Reskator »


Offline janeczek

Odp: Wybory parlamentarne. Listy do Pana prezydenta.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec, 2023, 20:23 »
Tak jakby org był odrobinę kompatybilny zgodny myślowo i w działaniu, z naszą uczącą się ciągle władzą głowy państwa.
Można by chyba dokonać wymiany członek CK za naszą głowę.
Selfi z kuniem podobało mi się to Lette jakby to porównać 2 wielkie intelekty.

Uwaga teks ironiczny   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się