BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Najsmutniejszy dzień roku, dzień dziecka.

(1/4) > >>

Marek Aureliusz:
1 czerwca - dzień dziecka.
To gdy się wybudziłem jest dla mnie najsmutniejszym dniem w całym roku.
Ta religia odbiera dzieciom coś pięknego, dzień w życiu ich rodziców w którym to dziecko gra pierwszą rolę.

Jak to jest, że ten szatański zły świat cały dzisiejszy dzień trąbi o tym jak ważne jest spędzanie czasu z własnym dzieckiem, jak ważne jest zaangażowanie go emocjonalnie w coś z rodzicem. Nie czas na telefonie tylko czas z dzieckiem. Z własnym dzieckiem.
Czuje dzisiaj ogromny smutek z powodu tysięcy dzieci ŚJ które w ramach miłości swoich rodziców spędzą czas na zebraniu w służbie, przygotowaniu, studium czy innym duchowym obowiązku...
To smutny dla mnie dzień.

PS
Jak chory trzeba mieć umysł by dojść do wniosku by dzień w którym oddajesz czas czy prezent dziecku stawia to dziecko w miejscu boga.
To może wymyślić tylko jakiś zje* który nie ma dzieci.

Warszawa wschodnia:
Mysle, że bardzo trzeba się gimnastykować by obronić ten zakaz. Argumenty te najbardziej wymyślne można przypiąć do wszystkiego co w mojej opinii powoduje, że nie można ich użyć. Przynajmniej w stosunku do kogoś bo jak ktoś sam chce tego dnia olać dzieci to jego sprawa.

Dzięki niech będą ludziom którzy uczynili mnie wolnym od tego ciężaru.

Marek Aureliusz:
Myślę, że najbardziej sam się do tego przyczyniłeś.
Jestem świeżo po rozmowie z przyjaciółmi o tym co się dzieje wewnątrz ORG...
Nie chcą widzieć to co widzi każdy kto zdjął okulary WTS...


Przy tej okazji życzę wszystkiego najlepszego każdemu dziecku niezależnie od wieku :D

szymonbudny:
Ciekawy jestem gdyby zapytać dzieci świadków Jehowy co by na ten temat powiedziały?

cichybob:
Na szczęście moja żona jest na tyle wyrozumiała dla mnie - odszczepieńca PIMO - że moja pociecha dzisiaj w szkole miała słodycze do oporu i dostała prezent ze szkoły.
A co do innych prezentów - tutaj faktycznie dbamy o nią, że ma je dość często.
Ogólnie rzecz biorąc chyba moja lepsza połowa pomału pozwala, by rozsądek brał górę nad korpomyślami :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej