Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wizyta Nadzorcy Strefy  (Przeczytany 2724 razy)

Offline Janek

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Kwiecień, 2023, 15:07 »
Czy będzie tutaj zamieszczone nagranie z tej uczty duchowej?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Kwiecień, 2023, 21:45 »
Gadali nawet spoko jednak muszę powiedzieć jedno. Wg mnie mieli miny które wskazywały na napięta atmosferę albo coś innego się za tym kryje. Generalnie nie jest kolorowo


Offline cichybob

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Kwiecień, 2023, 09:18 »
Tabelki pionier i wspierający ich

Magia liczb - rok temu liczby 2 mniejsze, bo i kwantum 2 razy większe dla pomocniczych. Ale będzie propaganda sukcesu trąbiona na prawo i lewo :)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Kwiecień, 2023, 12:30 »
Gadali nawet spoko jednak muszę powiedzieć jedno. Wg mnie mieli miny które wskazywały na napięta atmosferę albo coś innego się za tym kryje. Generalnie nie jest kolorowo
Z czego bierze się ten stres i napięcie? Przecież nikt nikogo tu po sądach nie ciąga, nikt nikogo z pracy nie zwalnia. Wszyscy pracują charytatywnie, dla dobra idei.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Kwiecień, 2023, 21:31 »
Z czego bierze się ten stres i napięcie?

Wiele wskazuje na to iż rozsądny wydaje się wniosek że żyjemy w ostatnich dniach przed ostatnim dniem dni ostatnich dni ostatnich przed ostatecznym upadkiem szatańskiego systemu rzeczy.
To znaczy przestępczej organizacji znanej jako Towarzystwo Strażnica.
nihilista


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Kwiecień, 2023, 00:12 »
Zrobiłem rozeznanie, bardzo się ciekawiłem co to kilka godzin można słuchać. Dowiedziałem się że król północy dalej ten sam, będą nowe ładniejsze sale.

Koniec :)


Offline Gremczak

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Kwiecień, 2023, 08:46 »
Wiele wskazuje na to iż rozsądny wydaje się wniosek że żyjemy w ostatnich dniach przed ostatnim dniem dni ostatnich dni ostatnich przed ostatecznym upadkiem szatańskiego systemu rzeczy.
To znaczy przestępczej organizacji znanej jako Towarzystwo Strażnica.
Nic z tego nie rozumiem ale podoba mi się.
Widzę ,że zabawiłeś się w CK.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Kwiecień, 2023, 13:29 »
Wiele wskazuje na to iż rozsądny wydaje się wniosek że żyjemy w ostatnich dniach przed ostatnim dniem dni ostatnich dni ostatnich przed ostatecznym upadkiem szatańskiego systemu rzeczy.
To znaczy przestępczej organizacji znanej jako Towarzystwo Strażnica.
Po co im ta dyscyplina korporacyjna była?
Mieliby normalną grupę ludzi spotykających się i rozmawiających o Bogu i Biblii.
A tak? Tłumaczenie się przed przełożonym z rzeczy, na które nie ma się wpływu.
Sami sobie ten kierat założyli na ramiona.
Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy się tą dyscypliną przejmują za bardzo.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline janeczek

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Kwiecień, 2023, 20:48 »
Ten koszmar tego czego nie spodziewałeś się że dożyjesz kiedykolwiek.
Nie mogę powiedzieć że nie rozumiem, czy no tak coś tam zmienili jak zazębiające się pokolenia gówno głupca bo nic innego nie było.
O kult człowieka mi chodzi, to może prowadzić do prawdziwej tragedii.
Sory z styl ale to działa na żywca w rozmowach, nie powtarzają nie chcą zgłaszać jakoś udają po naszemu Polsku PANOWIE NIC SIĘ NIE STAŁO, NO NIC.
Ścierwo jehowickie z orga CK niewolnik w modlitwie na początku końcu.
Jak można mówić że dziękujemy za niewolnika CK, to ludzie tacy sami jak Papież Biskupi Kardynałowie Księża.
Tak łaziłem i obrażałem nie znanych mi ludzi bo wywyższają się, Papież myje nogi w watykanie wiem na pokaz ale jehowickie popaprańcy nie uczynili nawet takiego gestu.
I od jakiegoś czasu słyszy dziękujemy jehowie za niewolnika CK, że ich Bóg ustanowił niby kiedy w liczbie mnogiej werset słyszę tajemnica wiary jak już nic się nie daje.
Myli się starszyzna z kręgosłupem moralnym, wiedzą że zdechną wszyscy z CK i zgniją lub ich spalą za to czynią bliźnim.
je**n ujki jak można wymieniać imię Pana Jezusa, i mówić nie odzywaj się do mamy, do córki bo my skQrwysyny z CK niewolnika tak mówimy, plując na Pana Jezusa jego przekaz i zwrot, paś moje owce.
Łamią starszyznę widzę to niektórzy tego zwrotu nie używają, ale jeden taki stracił przywilej prowadzenie strażnicy jak główny na wykład na wyjeździe.
Każdy teraz od strażnicy mówi uwielbienie dla CK niewolnika, w modlitw ale i tak są tacy co nigdy nie powiedzieli.
Ten Paul Crudass na koniec też złożył hołd niewolnikowi CK, ale było czuć niespójność tekstu tego nie da się wprowadzić bez utraty wątku.
Tak chcą uwielbienia żeby byli jako ludzie wielbieni czczeni że przeginają, wiedza przeciętnego światka w temacie Biblijnym jest większa niż protestanta prawosławnego katolika.
Gryzie się że aż piszcz zdechną wszyscy jak my, i zostaną zakopani spaleni ścierowa trafią do piekła po śmierci.
Ja tak byłem uczony w jehowizimie w latach 80 90 nie czcij człowieka , tym ostatnio walą po łbie wersety czy działa niby nie ale.
Jak z katolikiem nie przyzna mi racji, że pomysł księży celibat to o kasę chodzi żeby firma w Wtykanie kasy miała więcej.
Ale normalnych facetów krzywią pod względem psychicznym, wiem większość duchownych chce żony jak on płci.
Ale ci raczej nie pociągną do Boga, wiem wiem kim jestem homofab.
Może i tak ale wychowanie młodego pokolenia wymaga hetero głupoty, to my uczymy jak prawdziwy świat wygląda i czego się naprawdę bać żeby przeżyć.
Jeszcze z tym programem duchowym, liczą w Polsce na facetów z Ukrainy po wojnie są tu ich żony siostry i układają sobie życie wchodzą w paradę naszym dziewuchom ładniejsze chudsze lepiej ułożone pracowitsze, jak nasze dziewuchy z 80 lat ubiegłego wieku.   
Oczywiste ze po wojnie będzie tam rozpierducha z 10 lat, a u nas można się bogacić i pracować dla jehowy życie masz jedno jak i 20 30 lat wtedy się żyje, po 50 to jakoś ujowo.
Powiedział o 30 tysiącach z Ukrainy jest jakby z 10 tysięcy facetów orga przybyło, jaka to siła robocza pracująca dla CK na nieruchomość nowe sale dla jehowy.
Niestety przekaz był optymistyczny dostali mocy, jak się nie sypnie jakiś chochlik to będą wzrosty Ukraina i zjednoczenie sztuczne było kowidowe przybyło im.             
     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2228
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Maj, 2023, 19:07 »
Sobota rano = ZOOOM.
A u nas na zebranku wczoraj był piękny apel, by nie korzystać z tego programu.

Cytując Tytusa - mów po ludzku, staromałpiego dawno nie używałem.

Kiedy mówisz program, pomyślałem o pokarmie duchowym, a Tobie chodziło o zwykłe software. :)


Offline skywalker

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Maj, 2023, 08:41 »
$$$$$$$$$$$$$$$$


Po co im ta dyscyplina korporacyjna była?

"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline DreamM@ster

Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Maj, 2023, 13:04 »
Raymund Franz był w Ciele Kierowniczym i już nie jest Świadkiem Jehowy to i dla Nadzorcy Strefy jest nadzieja :) . Życzę mu żeby zrozumiał że służy destrukcyjnej sekcie i jak najwięcej osób obudził!


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2228
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Wizyta Nadzorcy Strefy
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Maj, 2023, 16:24 »
W związku z rozpoczynająca się kontrolą życzę wszystkim betelczykom aby nadchodzący tydzień był pełen niepokoju i strachu przed redukcją stanowisk, aby jak najwięcej z was usłyszało propozycję usługiwania jako pionier stały gdzieś tam. Betel to nie jest miejsce dla starych ludzi - czy nie lepiej grzać stare kości pilnując wózka ,przecież lato idzie ?

Z tą starością to widzę tu podobieństwo do kultury wikingów.
Starość wikinga to hańba, bo niepotrzebnie obciążą społeczeństwo.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Helheim