NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Przywitanie

(1/4) > >>

Lu_Ke Sky_Walker:
Czytam to forum od lata 2022r i postanowiłem wreszcie się zarejestrować. 

Na zebraniu ostatni raz byłem 1 lutego 2023r. Od tego czasu jestem nieczynny i świetnie się z tym czuję. Nie jestem wykluczony. Nie odszedłem oficjalnie z JW i na razie nie planuję. Nikt nie może mi nic zrzucić bo moje myśli, że to wszystko ściema,  zna tylko moja żona- moher betonowy oraz ojciec.
Żona z moim ojcem siedzą teraz w Sosnowcu słuchając cennych pouczeń duchowych a ja kolejny raz czytam Kryzys Sumienia w formie papierowej (lubię tak) a na smatrfonie forum sjwp.pl . Tym sposobem też się duchowo buduję  ;)
Pochodzę z Śląska, z miasta  średniej wielkości, jest tu kilka zborów ludzi wybranych przez Boga  8-) Właśnie o tym mówił na jednym z ostatnich niedzielnych wykładów w styczniu 2023 mówca przyjezdny z sąsiedniego zboru. Mnie mdliło od tych głupot ale żonka łykała jak pelikan.
I pewnie za 4 godziny jak będą wracać z Sosnowca to znowu z teściem pogadają sobie jakiego odstępcę mają w domu.

C.D.N.

Sinéad:
Hej hej 🖐
Witaj w zacnym gronie, czuj się tu dobrze.

Fajnie ze czujesz się świetnie w takim stanie jakim teraz jesteś. Ale buduj mentalne siły na okoliczność tego ze żona i ojciec po jakimś czasie już nie będą dla Ciebie tacy mili - jeśli to świeża sprawa to może myślą ze to taka Twoja chwilowa fanaberia. A potem zaczną Cię cisnąć żebyś się „ogarnął” a z tą wiedzą którą już masz to nie ma odwrotu.

Zazdroszczę papierowej wersji „Kryzysu”, ja mam elektroniczną, gorzej się czyta ale dobrze ze jest chociaż taka. Pozdrawiam!

Nemo:
Witaj wśród nas. Czytaj, pisz, pytaj. Ogólnie baw się dobrze. Pozdrowienia z kujawsko-pomorskiego.

Nikt:
Witaj i powodzenia z rodziną a powiem Ci lekko nie jest jak widzisz jak pozostali wciągają się jeszcze bardziej w te szambo.

NieZnaPrawdy:
Witaj. Możesz powiedzieć co Ciebie wybudziło?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej