BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Odpowiedź starszej głosicielki na Raport Królewskiej Komisji Australijskiej.

(1/4) > >>

NNN:
   Pewnej starszej, wykształconej siostrzyczce  (po studiach, które skończyła w młodości, a później będąc mężatką z dziećmi, związała się ze świadkami J.), okazyjnie pożyczyłem raport Rządowej Królewskiej Komisji Australijskiej pod tytułem"Świadkowie Jehowy - częstotliwość występowania wykorzystywania seksualnego dzieci (CSA) w Australii". Osoba ta raczyła przekazać mi odpowiedź na piśmie, które w dwóch załącznikach zamieszczam poniżej. Proszę o analizę jej odpowiedzi, przemyślane uwagi, oraz bardzo mnie ciekawi fakt, ileż to faktycznie było tych sióstr gwałconych podczas głoszenia od d. do d. Proszę jednocześnie uwzględnić fakt, że ja tej osobie dostarczyłem pismo rządowe, tłumaczenie na polski  poświadczone przez tłumaczkę przysięgłą języka angielskiego, a ta osoba na potwierdzenie swoich słów nie dostarczyła żadnego dowodu. Czy ktoś słyszał o masowych gwałtach kobiet podczas głoszenia? Czy to jest legenda "miejska" świadków? wymyślona może przez ich liderów? Zapraszam do dyskusji.

Siedemtwarzy:
NNN, moje pytanie, jakie nasunęło mi się pierwsze, to czy owe siostry były gwałcone przez współbraci podczas służby, czy też przez osoby do których domostw pukały??

Turbulent_Business:
Wiekszych bzdur dawno nie czytalem.

Ostatnio pisalem gdzies komentarz ktory idealnie tu pasuje. Otoz rozmawianie z betonem nie ma zadnego sensu. Ty tracisz czas na badanie sprawy, przeszukujesz dziesiatki zrodel, zeby zdobyc niepodwazalne fakty jasno swiadczace przeciw organizacji, a beton i tak w 20 sekund wymysli odpowiedz po ktorej ty bedziesz chcial wydlubac sobie uszy a beton bedzie dumny, ze dal popalic szatanowi.

Ciekawy jestem co by powiedziala gdyby to dotyczylo jej lub kogos jej bliskiego. Latwo madrkowac z boku...

Gwalty w sluzbie to juz chyba bzdura. Bylby chociaz jeden wywiad w calym internecie...

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Turbulent_Business w 03 Marzec, 2023, 21:00 ---rozmawianie z betonem nie ma zadnego sensu

--- Koniec cytatu ---

Ma sens o ile beton sam zadaje pytania, a i to nie zawsze.

Za każdym razem jak widzę podobne wymiany zdań to zakładam, że to odstępca zaczął rozmowę, a druga osoba się broni i później wszyscy są niezadowoleni z przebiegu. Każda ze stron wyobraża sobie tę drugą inaczej niż jest w praktyce i stąd rozczarowania. bo nikt nikogo nie przekonuje. W kwestii skandali Organizacji sens jest udzielać informacji wyłącznie na prośbę. Ile było debat komitetowych na youtube i czy którakolwiek skończyła się czymś konstruktywnym albo odbiegła od schematu?

Turbulent_Business:

--- Cytat: Ekskluzywna Inkluzywność w 04 Marzec, 2023, 01:03 ---Ma sens o ile beton sam zadaje pytania, a i to nie zawsze.

Za każdym razem jak widzę podobne wymiany zdań to zakładam, że to odstępca zaczął rozmowę, a druga osoba się broni i później wszyscy są niezadowoleni z przebiegu. Każda ze stron wyobraża sobie tę drugą inaczej niż jest w praktyce i stąd rozczarowania. bo nikt nikogo nie przekonuje.

--- Koniec cytatu ---

100% racji. Pisalem o sytuacji w ktorej odstepca wychodzi z inicjatywą. Gdy beton zaczyna sam zadawac pytania to nie jest juz betonem tylko betonem z nasprejowanym znakiem zapytania

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej