Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co z terenami osobistymi?  (Przeczytany 1459 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Co z terenami osobistymi?
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Luty, 2023, 21:51 »
W sobotę widziałem ludzi snujących się parami po okolicy, w charakterystycznym formalnym odzieniu i z jakimiś papierami w rękach ale do mnie nie przyszli. Może tylko po głównej ulicy się przechadzali.
nihilista


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2228
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Co z terenami osobistymi?
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Czerwiec, 2023, 20:55 »
Będzie miesiąc jak zapukało do moich drzwi dwóch ŚJ, chyba ojciec z synem.
Wybudzili mnie ze snu (tego cielesnego rzecz jasna) i wyraźnie nie chcieli rozmawiać, mi zresztą też się nie chciało. Proponowali odwiedzić kolejnym razem ale już się więcej nie pojawili.

Zapomniałem nadmienić, że się pojawili.
Kolejnym razem nawet z żoną. Ostatnio był z drugim gościem, a że padało to zaprosiłem do domu.
Nie wiem czy nie za bardzo ich przepłoszyłem, a może tamten mnie rozpoznał, bo znów coś ich nie widać.

Pokazali mi filmik, coś tam o życiu i ewolucji, a ja skomentowałem, że taki mało merytoryczny, ogólnikowy.
Potem odwołali się do dokładności naukowej Biblii, bo już dawno mówiła o okręgu ziemi gdy ludzie wierzyli w płaską.
Ja na kontrze, dlaczego nie kula a okrąg i co do wierzeń w płaskość to nie zupełnie tak się rzeczy mają.
Grek już przed naszą erą obliczył jej promień. Po czym sami to sprawdzili:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziesi%C4%99%C4%87_najpi%C4%99kniejszych_eksperyment%C3%B3w_z_fizyki#Pomiar_Eratostenesa_(ok._roku_230_p.n.e.)_%E2%80%93_pomiar_obwodu_Ziemi.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Co z terenami osobistymi?
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Marzec, 2024, 14:14 »
Właśnie natrafiłem na info że w ciągu kilku najbliższych lat sekta ma skończyć z używaniem mapek terenów osobistych. Decyzję na jaką ulicę i do ilu domów iść wycierać klamki ma podejmować jak mu się żywnie spodoba przewodniczący zbiórki do służby o ile jakaś się w ogóle odbędzie.
Zamiast wycierania klamek jehowi mają próbować indoktrynacji ludzi nieoficjalnie, w miejscu pracy.

« Ostatnia zmiana: 31 Marzec, 2024, 14:16 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista