Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!  (Przeczytany 4560 razy)

Offline Reskator

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Styczeń, 2024, 15:46 »
Wszyscy starsi na szkolenia z całej Polski?
CK nie daje za wygraną!
Widać uwiera ich postawa śj Polsce.
Chodzi o KASĘ!?
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń, 2024, 16:26 wysłana przez Reskator »


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Marzec, 2024, 10:53 »
Znam SJ , przyglądałem się Im z przerwami ok 10 lat jako tzw. ,, zainteresowany ,, nie jako wierzący i nawrócony w Ich rozumieniu - zainteresowany , dziwny status . Błędy teologiczne , udawanie szczerości i miłości braterskiej , fanatyzm , destrukcja oraz manipulacje uczuciami to niektóre cechy tej organizacji . ,,Pandemia ,, pokazała jak skutecznie współpracuje z systemem politycznym , państwowym w brew zasadzie ,, bardziej Boga się słuchamy , niż ludzi ,,..... Porażka tych ludzi jako całość , kolejna sekta ze składu Wielkiego Babilonu , która bierze kasę z Jego stołu , oraz wytyczne ..(jeden z komentarzy).



Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #47 dnia: 19 Marzec, 2024, 14:49 »
Małe sprostowanie do komentarza na temat spotykania się starszych z nieletnim grzesznikiem. Nieprecyzyjnie skomentowałam, że do tej pory starsi spotykali się z nieletnim bez rodziców. Natomiast w ks. "Paście trzodę", z 2019 roku, jest mowa o tym, że Komitet Starszych spotykał się do tej pory z nieletnim w towarzystwie rodziców. A od teraz zmiana jest taka, że dwóch starszych spotyka się z nim w towarzystwie rodziców, żeby zbadać sprawę i ją monitorować. Czyli najpierw bez Komitetu. A następnie, jeśli małoletni nie okazuje skruchy i dalej trwa w swym grzesznym postępowaniu, to z nim i jego chrześcijańskimi rodzicami, spotka się Komitet Starszych. Tak by to wyglądało po zmianie.  (@zdrowieduchowe260)



« Ostatnia zmiana: 19 Marzec, 2024, 14:52 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Reskator

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Marzec, 2024, 13:44 »
A w sandałach czy mokasynach bez skarpetek można uczestniczyć w zebraniach i kongresach,czy to aby nie jest styl casualowy? A co z apaszką zamiast krawata?


Offline Gostek

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Marzec, 2024, 20:33 »
U mnie w zborzebył pewien starszy Pan zwany bratem,które to notorycznie na zebraniu zdejmował swoje buty twierdząc,że go uwierają. Wtedy większ3na sali się temu dziwiła .🧐A może ten brat w tamtym czasie właśnie wyprzedził rydwan i wprowadzał swój własny styl .😁


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Kwiecień, 2024, 18:30 »
Wykład (1/4) prof. James'a Pentona,   • Sędzia Rutherford a wykluczenia u Świ...  emerytowanego profesora historii na Uniwersytecie Lethbrodge, Kanada, ukazujący jaki związek z dzisiejszą praktyką wykluczeń i unikania wśród Świadków Jehowy odegrał podły charakter sędziego Rutherforda w postępowaniu z ówczesnym Świadkiem i prawnikiem Towarzystwa Olie Moyle i jak to skutkuje do dziś. #świadkowiejehowy#governingbody#jworghttps://www.youtube.com/playlist?list=PLac0ubP5EiQUQ1xnQBTIX2aCHvB0f_heg   tutaj są wszystkie cztery części.

[/youtube]
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2024, 18:32 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.