NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Weteran wita wszystkich na forum

(1/5) > >>

Weteran:
Witam wszystkich serdecznie - to ja - weteran - ten, który pisał jeszcze na watch-tower.pl i z powodu którego (między innymi) ta witryna upadła, bo chłopcy chcieli mnie cenzurować (a ja nie chciałem się zgodzić, zgadnijcie dlaczego  :-*). W końcu ówczesny admin strzelił sobie w stopę pisząc, że skoro nie ma oryginału (czytaj: religii prawdziwej), to on będzie bronił podróbki (czytaj: WTS), bo woli mieć chińską podróbę iPhoce'a, niż nie mieć nic. No i wtedy się zaczęło! Czytelnicy tej witryny i uczestnicy forum (wiecie zapewne, którego) tak go skompromitowali, że razem z Wujkiem Stanisławem i resztą ekipy zabrali zabawki z piaskownicy i się ulotnili. Swoje wpisy przeniosłem wtedy na inny blog, ale po bardzo udanych ok. 2 latach i stamtąd musiałem się "wysmerfować" z powodu powstania nieoczekiwanych problemów ze współtworzącym. Obecnie możecie znaleźć moje wpisy na witrynie http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/.
Czasem wam coś stamtąd "podrzucę", czasem tu coś napiszę. Zawsze chętnie służę pomocą i dobra radą, oczywiście tylko wtedy, jeśli ktoś sobie tego życzy!

R2D2:
Witaj weteran :)

Mario:
Witaj Weteranie . Mamy nadzieję , że nie doprowadzisz tego forum do upadku.  ;D ;D ;D

gedeon:
Witaj Weteranie, prawdziwy z Ciebie weteran w tym boju. ;D
 Miło że tu Jesteś, to już ładny kawałek czasu jak czytamy Twoje artykuły z blogu.
Bardzo cenie sobie poruszane przez Ciebie tematy i nie ukrywam, że często je cytuje.
Wiem że wniesiesz bardzo wiele w dyskusję doktrynalne ale i prawo nie jest Tobie obce.
Czuj się tu swobodnie i zapraszaj innych do "kliniki budzenia" ;D

Weteran:

--- Cytat: Mario w 12 Kwiecień, 2015, 11:13 ---Witaj Weteranie . Mamy nadzieję , że nie doprowadzisz tego forum do upadku.  ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---

Gdyby to ode mnie zależało, chętnie doprowadziłbym je do rozkwitu ;) ;) ;) ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej