Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.  (Przeczytany 2701 razy)

Offline Turbulent_Business

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #45 dnia: 27 Styczeń, 2023, 15:05 »
Ile to juz razy ja usuwalem konto a tak czy siak siedze tu i was denerwuje i bede was jeszcze dlugo denerwowal :)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Styczeń, 2023, 15:08 »
Ile to juz razy ja usuwalem konto a tak czy siak siedze tu i was denerwuje i bede was jeszcze dlugo denerwowal :)
(mtg): pomnie to spływa jak woda po kaczce  >:D


Offline Sebastian

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Styczeń, 2023, 21:38 »
wg mnie Gwałcidusza oparł swe rozumowanie na fałszywym założeniu, że Biblia jest największym autorytetem dla świadków Jehowy

w rzeczywistości największym autorytetem jest Niewolnik a Biblia to tylko dodatek
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Styczeń, 2023, 22:09 »
No cóż, chciałem przemilczeć, ale sprawa i mnie dotyczy. Generalnie z jednej strony jestem zaskoczony, a z drugiej strony rozczarowany przebiegiem dyskusji. Nie było moim zamiarem wywołać awantury i nie tego się spodziewałem. Myślałem, że możemy swobodnie wymienić poglądy. Gwałcidusza domagał się odpowiedzi na swoje pytania i je otrzymał, na moje pytania nie odpowiedział tylko zaatakował mnie personalnie. I tu się pomylił w swojej ocenie. Zarzucił mi, że jestem ateistą, co jest nieprawdą. Prawdą jest natomiast, ze mam wątpliwości, co do natchnienia PŚ i mój pogląd wynika z literatury/materiałów, z którymi się zapoznałem. Chciałbym też napisać, że nie żywię jakiejkolwiek urazy do Gwałciduszy i mam nadzieję, że on też nie w stosunku do mnie. Ta sytuacja pokazuje jak poglądy religijne mogą podzielić ludzi i jakie emocje wzbudzają. Wycofuje się z tej tematyki, więcej nie będę brał udziału w dyskusjach na temat wiary i religii.   
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń, 2023, 22:11 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gremczak

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Styczeń, 2023, 22:10 »
wg mnie Gwałcidusza oparł swe rozumowanie na fałszywym założeniu, że Biblia jest największym autorytetem dla świadków Jehowy

w rzeczywistości największym autorytetem jest Niewolnik a Biblia to tylko dodatek

Było takie doświadczenie na zebraniu.

Młody SJ trafił do więzienia za wojsko.
Będąc w więzieniu modlił się do jehowy o biblię.
Któregoś razu ktoś przemycił strażnicę i dał mu.

Jak to rozdmuchali ,że jehowa go wysłuchał.
Dla nich strażnica czy biblia to nie ma różnicy.


Offline Gwałcidusza

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Styczeń, 2023, 13:09 »
''Wiara czyni czuba'' – religija ogłupia społeczeństwo!
I ty Nemo ten wpis polubiłeś. I to ci nie przeszkadza. Twoje zachowanie jest obłudne. Nie nadajesz się na moderatora. Dobrze robię, że stąd odchodzę. Taka moderacja jest nieuczciwa. Jakim prawem polubiłeś zwrot: "Wiara czyni czuba", a kasujesz post zawierający stwierdzenie medialne "pożyteczni idioci". Szkoda czasu na ciebie. Żegnam.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #51 dnia: 28 Styczeń, 2023, 13:22 »
(mtg): Gwałciszduszę pisząc powyższy post, każdy ma prawo do swojego zdania nie ujmując nikomu jego przekonań
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2023, 13:33 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Styczeń, 2023, 18:31 »
I ty Nemo ten wpis polubiłeś. I to ci nie przeszkadza. Twoje zachowanie jest obłudne. Nie nadajesz się na moderatora. Dobrze robię, że stąd odchodzę. Taka moderacja jest nieuczciwa. Jakim prawem polubiłeś zwrot: "Wiara czyni czuba", a kasujesz post zawierający stwierdzenie medialne "pożyteczni idioci". Szkoda czasu na ciebie. Żegnam.
Czy tylko ja widzę, że za wszelką cenę próbujesz odwrócić kota ogonem? Będziesz mi zarzucał jakie komentarze polubiłem? Normalny jesteś? Co Ci do tego?  Moja sprawa co lubię a co nie. Nie Twój interes. Ten wpis nikogo nie nazywał idiotą, ani mało inteligentnym i bardzo mi się podobał. Wg mnie za wszelka cenę szukasz awantury, ale ja sprowokować się nie dam. Nieuczciwym jest Twoje podejście do adwersarzy. Nie masz siły argumentów, ale argument siły, czyli w Twoim wypadku obrażanie.
Kiedyś tu taki był, fan rozgłośni z Torunia. Też odszedł z wielkim fochem. Niejaki znalazca penisów.  ;D

Edit: Nie nadaję się na moderatora? To masz prawo napisać do mava że masz na mnie focha. On zadecyduje. Pkt 1:19 reg  który podobno czytałeś, to Ci gwarantuje.
A jak bardzo chcesz to zrób ankietę czy się nadaję czy nie. Niech forumowicze osadzą. Przedstawiłeś zarzut. Miej odwagę i udowodnij że masz rację.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2023, 18:54 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Światus

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #53 dnia: 28 Styczeń, 2023, 18:54 »
Spokojnie Gwałciduszo. To była oczywista pomyłka.
Czubem czyni ateizm  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Styczeń, 2023, 19:00 »
Spokojnie Gwałciduszo. To była oczywista pomyłka.
Czubem czyni ateizm  ;D
Też. Wszystko w przesadzie czyni czubem.
Niech ten co zgwałcił duszę, albo mu zgwałcili duszę, zobaczy że i ten wpis polubiłem.  ;D Może mu ulży.  ;D
A co do zasadności mojego wpisu. Uważam, że i mod, czy admin ma prawo się odgryźć jak wpis tyczy jego bezpośrednio.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Styczeń, 2023, 21:35 »
(mtg):  >:D >:D



Offline Turbulent_Business

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Styczeń, 2023, 21:52 »
I pożytecznym idiotą.

Czyli nie chcesz sam nacisnac przycisku wyloguj, ale chcesz zeby ktos to zrobil za Ciebie. Malo kreatywne... Za to Nemo wrzuci Ci moderacje, ale Ty to dobrze wiesz i tylko na to czekasz. Milo było poznac, choć musze przyznac, ze pozegnalny post mnie mocno urazil (do tej pory mimo roznic pogladow mialem o Tobie dobre zdanie, teraz tą dziecinna zagrywka zostawiles za soba troszke smrodu, obraza majestatu, obraza innych - "wyjscie" smoka).
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2023, 22:03 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gwałcidusza

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Styczeń, 2023, 22:33 »
Czyli nie chcesz sam nacisnac przycisku wyloguj, ale chcesz zeby ktos to zrobil za Ciebie. Malo kreatywne... Za to Nemo wrzuci Ci moderacje, ale Ty to dobrze wiesz i tylko na to czekasz. Milo było poznac, choć musze przyznac, ze pozegnalny post mnie mocno urazil (do tej pory mimo roznic pogladow mialem o Tobie dobre zdanie, teraz tą dziecinna zagrywka zostawiles za soba troszke smrodu, obraza majestatu, obraza innych - "wyjscie" smoka).
Też miałem o tobie lepsze zdanie. Nie rozumiem cię też dlaczego grozisz mi moderacją skoro sam polubiłeś wpis Światusa twierdzący, że ateizm robi człowieka czubem. Nemo też go polubił. W czym więc problem? Czub czy idiota. Przecież to jedno i to samo. Sami tworzycie sobie tutaj kółko wzajemnej adoracji i klakierowania. Sam mnie pouczałeś że kultury to powinienem szukać na innym forum. To czego się dziwisz, że cię posłuchałem? Nie rozumiem cię. Wszedłem więc między wrony i krakam tak jak one. Tak jak mnie chciałeś pouczyć.  Nic więcej. Nic mniej. A co? Ty czy inni ateiści to z lepszej gliny jesteście, że wam coś wolno a mnie nie? Wam wolno innych krytykować i osądzać a mnie nie, skoro coś dostrzegam co się mnie nie podoba? Daj sobie spokój z tym moralizowaniem, a zacznij od siebie.

Edit: Zresztą szkoda czasu na takie kółko wzajemnej adoracji. Teraz możecie pisać co chcecie. Atakować, mieszać i oskarżać. Dziecinada. Definitywnie żegnam.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2023, 22:46 wysłana przez Gwałcidusza »


Offline Turbulent_Business

Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #58 dnia: 28 Styczeń, 2023, 23:02 »
Ja Cie moderacja nie strasze, bo to ostatnie czego Ci zycze kolego. Tylko stwierdzam fakt, wystarczy przeczytac co Nemo pisal w poprzednich postach :) Nie wierze ze twoj w tym momencie przedostatni post byl pisany bez swiadomosci tego, jestes na to zbyt inteligentny (pisze to bez zadnego drugiego dna, jestes po prostu bystry:)

Post swiatusa to byl wg mnie sarkazm kolego:) Chyba, ze ja Swiatusa zle odczytalem to przepraszam:)

Komentarza co do kolka wzajemnej adoracji sobie oszczedze.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2023, 23:10 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Trójca - podpowiedź dla zagubionych.
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Styczeń, 2023, 10:09 »
No to teraz w ogóle nie rozumiem całej tej sytuacji. Gwałciduszo, jeżeli Ci nie pasuje jakieś towarzystwo, to po prostu odejdź. Po co te ataki personale. Szczerze napisawszy zaczynasz mnie przerażać. 
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,