Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Indywidualne pisanie listów, do uwięzionych braci w Rosji  (Przeczytany 380 razy)

Offline janeczek

Informacja pochodzi z potrzeb zboru, czy wiemy że jehowa jest bogiem porządku.
Mają coś co idzie od NO wsparcie do rodzin i samych uwięzionych w Rosji.
Orły teokracji z miejsca gdzie jestem dorwały adresy, bywali na budowach teokratycznych w Rosji a i obecność sióstr z ukrainny.
I z tego co mówił także inni bracia z Polski pisali te listy, w czym problem poowijał to w bawełnę jehowa ck.
Że takie indywidualne pisanie powoduje więcej szkód niż wzmacnia braci.
Musiał powiedzieć coś co dobrze nie brzmiało, otóż osoby które otrzymują przywilej wspierania braci w Rosji muszą wiedzieć czego nie pisać.
Toczymy w raz z obrońcami braci bój o ich wolność, i nie możemy wrogom Jehowy dawać możliwość atakowania nas.
O co mu chodziło proste literaturę w Rosji uznaną za ekstremistyczną, żeby w listach nie szła podobno karty micro sd z literaturą bywały, nie powiedział o kartach usłyszałem od pisarzy.
Mają zbory osoby piszące te listy pewnie z instrukcjami czego nie pisać, jakie światełka unikać żeby ruski nie pokazywał a widzicie ekstremiści.
Jeszcze powiedział coś można powiedzieć dziwnego, nie usłyszałem od początku ale może was to dotknąć.
Są różne owce takie co trzymają się stada i inne mogące oddalić się od pasterza, i pastwisk wodopoju.
Słynna 1 zaginiona owca ze 100, kumacie o co chodzi.
Otóż powiedział że owca czarna czerwona żółta to też owca jehowy, a kozioł nawet biały idzie na zagładę będzie nowa akcja na wykluczonych i tych co list napisali o odłączeniu.
Co mnie zaskoczyło to że rodziny takich osób mogą porozmawiać o takich osobach ze starszymi.
Szykuje się jakaś akcja, pewnie też chodzi o zmianę z tymi co wykluczyli za ponowne małżeństwo światło z kwietnia.
Może zmniejszą moc ostracyzmu bo widzą chyba że przegięli, znam rodziny co już po 20 lat nikt się nie odezwał do drugiej strony.
Mieszkam na terenie że zło agresja i tak jest naturalne Kieleckie, więc wzmacnianie draństwa nic nie daje oprócz opinii co jak u jehowych nigdy się do rodzonego brata nie odezwiesz.
     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Estera

Odp: Indywidualne pisanie listów, do uwięzionych braci w Rosji
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń, 2023, 17:51 »
(...) Otóż powiedział że owca czarna czerwona żółta to też owca jehowy, a kozioł nawet biały idzie na zagładę
będzie nowa akcja na wykluczonych i tych co list napisali o odłączeniu (...)
Może zmniejszą moc ostracyzmu bo widzą chyba że przegięli, znam rodziny co już po 20 lat nikt się nie odezwał do drugiej strony (...) 

   Och, chyba dzięki trzeba słać temu samemu Jehowie, że tak sobie nami głowę zawracają ależ ich absorbujemy.
   Biały Kozioł - cóż za "tytuł" się nam oberwał od samych mocodawców  >:D >:D
   Tylko, że osobiście właśnie wolę być  ... "Białym Kozłem"  :-* :-* :-* ...  i reprezentować prawdę o tej religii.
   Niż czarną, czerwoną czy żółtą owcą żyjącą w ogromnym zakłamaniu.
   Pozbawioną własnej tożsamości i planów na teraźniejszość i przyszłość.
   Harującą za darmo dla korporacji i na starość klepiącą biedę.
   Dodatkowo odrealniona na maxa.
   Oderwana od prawdziwego życia.
    :'(


   Co do mocy ostracyzmu, raczej nie popuszczą klamerki.
   Bo jeśli cokolwiek ustąpią, to będzie to dla nich grób na żywca.
   Już mają poważne problemy z ludźmi, a jeszcze jak do nich będzie docierała prawda i fakty o których my mówimy.
   To zostanie dla nich tylko sama geriatria, która tego rydwanu im nie pociągnie.
   Takie jest moje zdanie, obserwując to co się rzeczywiście dzieje w terenie.
   Może to zadziałać tak jak zoomowanie w czasie pandemii.
   Efekt wprost proporcjonalnie odwrotny do zamierzonego.
   I dopiero to teraz dokładnie widać.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Indywidualne pisanie listów, do uwięzionych braci w Rosji
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Styczeń, 2023, 22:45 »
ziło Szykuje się jakaś akcja, pewnie też chodzi o zmianę z tymi co wykluczyli za ponowne małżeństwo światło z kwietnia.
A co się niby zmieniło, poza nazewnictwem?