Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzieci ...  (Przeczytany 928 razy)

Offline Estera

Odp: Dzieci ...
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Styczeń, 2023, 22:38 »

   ANATOMIA MANIPULACJI - JW BROADCASTING NA STYCZEŃ 2023 ROKU.

   Postanowiłam, że koniecznie muszę to zamieścić w tym wątku o naszych pociechach.
   Indoktrynacja ich w tej religii jest po prostu porażająca.
   Kiedy moje dzieci były małe do indoktrynacji był tylko  ... "Mój Zbiór Opowieści Biblijnych" ...
   Jakaś tam skrótowa forma Biblii, chociaż jak odkryłam prawdę o tej religii zdałam sobie sprawę z tego, że też jest poprzetykana wszelką manipulacją.
   Teraz w jw.org jest tego cała masa, a te filmiki z Zosią i Piotrusiem to granat, wyjątkowy straszny twór, to już mega indoktrynacja.
   Ktoś wpadł w centrali Warwick na genialny pomysł nagrywania tych kreskówek.
   Jak wiadomo nie od dziś, filmy bardziej wpływają na wyobraźnię dzieci, jak czytanie jakiejkolwiek lektury.
   Tym bardziej, że zrobili to w formie takiej bajkowej animacji, którą dzieci bardzo chętnie oglądają.
   Jakiś zastępczy mutant na między innymi odwodzenie dzieci od oglądania zwykłych bajek.
   I jakiegoś normalnego przeżywania okresu dzieciństwa.

    https://www.youtube.com/watch?v=fOfchfdZtJM


   A tu niżej ciekawie opracowany dodatek z kanału   ... "Romeo Światłoczuły" ...
   Jak obejrzałam to jako osoba wybudzona, to zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo jw.org dba o pranie mózgu dzieciom.
   Cieszę się, że za czasów moich dzieci jednak takiej formy indoktrynacji nie było.
   Jak te filmy z Zosią i Piotrusiem  :'(
   Bo zapewne jako gorliwy śj, dbałabym o to, żeby moje dzieci te nagrania oglądały.
   I same dbały w szkole o swoją alienację i dziwolągowate zachowania jako mali bohaterzy wiary w zborach.
   Bo dzieci zawsze opowiadały swoje doświadczenia, jak dzielnie w różnych sytuacjach w szkole stają po stronie Jehowy.
   A potem były typowane do jakiegoś wywiadu w zborze czy na zgromadzeniu jako wspaniały przykład reagowania na różne sytuacje w szkole.
      https://www.youtube.com/watch?v=sB9qD8czNvU&t=15s
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.