Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kampania pisania listów do Norwegii  (Przeczytany 1950 razy)

Offline Vog

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Grudzień, 2022, 00:29 »
Widzę, że dalej nikt nie sprecyzował źródła tego listu. Janeczek, gdzie on się pojawił?
Sprawdzałem tag r/exjw na reddicie i zero info o takim liście.
Polacy mają norweski list i nikt poza nami nie?
Widzę, że wszyscy przyjmujecie go jako oficjalny. Może ja czegoś nie wiem i ktoś potwierdził jego autentyczność?  :)


Offline janeczek

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Grudzień, 2022, 01:55 »

Nie ma sygnatur orga ale widziałem dlatego wrzuciłem, to rodzaj pomocy działania oddolnego.
1 styczna się okaże czym to jest co z salami, czy da się ochronę praw człowieka zaskarżyć małoletni wykluczani z wszystkie konsekwencjami wolnością religijną.
Takie czasy co lepiej siedzieć cicho jak widzę czy napisać, może na przyszłość napiszę więcej żeby pokazać kontekst czym jest ta informacja.
Widzicie z orlenem Obajtkie też nie ma umowy nic pewnego żadnych pewnych faktów, ale czy to co zostało powiedziane to kłamstwo w całość, takie czasy.             
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Vog

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Grudzień, 2022, 02:09 »
Nie ma sygnatur orga ale widziałem dlatego wrzuciłem, to rodzaj pomocy działania oddolnego.
Ale gdzie to widziałeś? Taki pdf każdy sobie może stworzyć, dlatego pytam, czy źródło gdzie to się pojawiło jest wiarygodne i znane z innych listów.
Nie możemy przecież podawać dalej jako pewnik niezweryfikowanych materiałów. Ponieważ większość wypowiadających się w temacie wydaje się traktować go jako autentyk, toteż sądziłem, że przegapiłem moment, w którym ktoś ten list uwiarygodnił.


Offline Turbulent_Business

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Grudzień, 2022, 08:06 »
To albo fejk albo lokalny wymysl jakiegos nadgorliwca :)

Zadnego oficjalnego listu nie bylo. Polknelismy rosowke niczym leszcze...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Grudzień, 2022, 08:12 »
To wygląda jakby ktoś spłodził list 'podobny', jak był wysyłany w Rosji.
Póki nie ma żadnego źródła też to traktuję jako 'prowokacyjny' news.
Żeby był list BO z Norwegii, to co innego.


Offline Turbulent_Business

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Grudzień, 2022, 08:20 »
W Norwegii byl odczytany list informujacy swiadkow o sytuacji i o tym, ze nie moga juz brac slubow na sali, a po za tym business as usual.

Kampania listowa byla, ale jakis rok temu. Lokalna, tylko w Norwegii. Nic nie dala. Powtarzajac, nawet tacy geniusze jak CK powinni wiedziec, ze takiego czegos nie robi sie przed swietami, gdzie poczta i tak ma co robic...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline kochanek

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudzień, 2022, 19:41 »
Jeżeli ta akcja byłaby realna to z chęcią ja zasabotuję i napisze kilka listów w języku angielskim z gratulacjami do norweskich urzędników.


Offline uberapostate

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Grudzień, 2022, 20:00 »
To musi być fejk. Zbyt krótki czas na reakcję. Poza tym, jak wcześniej zauważyliście — brak sygnatury. Ktoś się bawi albo celowa zmyła.
[Edit] Szukałem drugiego źródła, ale nic nie ma. Zwykle dostaję takie wcześniej z USA. Chciałem zrobić komentarz do tego na moim kanale, ale raczej spasuję.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2022, 20:21 wysłana przez uberapostate »


Offline Vog

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Grudzień, 2022, 20:30 »
List ten pojawił się na pewnej, nowopowstałej grupie facebookowej (i stamtąd zapewne trafił tutaj, Janeczek nie precyzuje skąd go wziął). Czy to sposób na promocję, czy tylko brak jakiejkolwiek weryfikacji treści na tamtejszej grupie?


Offline uberapostate

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Grudzień, 2022, 20:36 »
Też go tam widziałem i nigdzie indziej - anglojęzyczny internet milczy. Niestety tam an tej grupie wrzucają wszystko jak leci - np. kawałek kryzysu sumienia jako cała książka. Niestety nie przykładają się do weryfikacji. Szkoda.


Offline Jozue

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Grudzień, 2022, 17:06 »
Oczami wyobraźni widzę tych braci z betel co monitorują odstępcze fora (tak, jest taki dział) i pewnie zastanawiają się skąd odstępcy biorą te dziwne fejkowe listy z akcji któych nie ma. Z pewnością przy okazji mają ubaw z tego jak dużo ludzi się daje nabrać na treści szyte tak grubymi nićmi.
Co do samego listu, jest bezczelna kopia mojego fejkowego listu sprzed lat:
https://sjwp.pl/na-wesolo/hipotetyczna-reakcja-towarzystwa-sstraznica-na-sytuacje-w-australii/msg228895/#msg228895
Która to zaś była kopią prawdziwych wskazówek do pisania listów do rosyjskich władz.
Jak widać, są naśladowcy.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Roszada

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Grudzień, 2022, 17:07 »
Poczekaj, może i jworg podchwyci Twój pomysł, >:D


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Grudzień, 2022, 18:10 »
braci z betel co monitorują odstępcze fora (tak, jest taki dział)

A coś więcej na ten temat?
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2022, 18:14 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Technolog

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Grudzień, 2022, 18:53 »
Te wskazówki o kampanii zawierają co najmniej dwa błędy interpunkcyjne i co najmniej jeden stylistyczny.
Cytowana wersety nie są wzięte z polskiego przekładu NWT 2018.
Dlatego logiczny jest wniosek, że nie wyszło to z polskiego BO.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2022, 18:57 wysłana przez Technolog »


Offline Roszada

Odp: Kampania pisania listów do Norwegii
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Grudzień, 2022, 19:16 »
Na tym forum jest taka osoba, która nie stosuje przecinków, a zdania mają po kilka linijek.
Również na face jest osoba, która bardzo podobnie pisze. Obie osoby miałem na swoim profilu, ale nie chciałem mieć zabagnionego profilu przez bezsensowne elaboraty. Dlatego nie chciałem by u mnie pisały.
Obie osoby specjalizują się w informacjach ze świata.