Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Usunięto 4 starszych w Kórniku  (Przeczytany 940 razy)

Offline Lidia

Usunięto 4 starszych w Kórniku
« dnia: 05 Lipiec, 2023, 19:30 »
       Oto oni:

       Janusz, koordynator.
       Ryszard, ps. komandos, ten zastępował Jah w Kórniku. Dorosła jego
       córka uciekła z sekty kilka lat wstecz.
       Jakub
       Krzysztof

       Szukałam i szukałam i nie mogłam znaleźć. A był tu kiedyś wątek o tym nawet nie pamietam kto go napisał. Mój popytał znajomych królika a znajomi królika popytali innych znajomych i jest. Informacja pochodzi z pierwszej ręki od siostry która jest z tego zboru. Nawet nie wiedziałam że ma on takie chody.

       Podobno jest tutaj jakiś cmentarz, tylko dlaczego ja go nie widzę, czy dlatego że jestem kobietą a to dyskryminacja ? Pozdrawiam Lidia.

       


Offline Gostek

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec, 2023, 19:45 »
Czy ten cały Kórnik, to nazwa jakieś miejscowości w Polsce?
Pytam, bo nie za bardzo kumam o co chodzi w tym poście...? 🤔. I do czego albo kogo się on odnosi.. 😐


Online Mahershalalhashbaz

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec, 2023, 19:54 »
Tak, jest taka miejscowość w Wielkopolsce.

Może bratu starszemu pozostały jakieś ludzkie uczucia rodzinne i uśpione umiejętności logicznego myślenia i córka odstępczyni go przeciągnęła na jasną stronę mocy? A potem on przeciągnął na tę stronę resztę grona? Byłoby wspaniale.
nihilista


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec, 2023, 22:04 »
       Podobno jest tutaj jakiś cmentarz, tylko dlaczego ja go nie widzę, czy dlatego że jestem kobietą a to dyskryminacja ? Pozdrawiam Lidia.   
Nie tak zaraz. Nie pamiętam ile, ale chyba 50 wpisów uprawnia do wglądu w cmentarz.  ;D
Pozdrawiam.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lidia

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marzec, 2024, 12:02 »
       Nowa informacja z dnia wczorajszego.

       Do zboru w Kórniku na salę która jest własnością Jehowy nadal grzecznie na zebranko chodzą czterej starsi usunięci z przywilejów. Chodzą regularnie i są potulni jak koziołki matołki. Informacja pochodzi od całkowicie wybudzonej osoby która ma bardzo dobry kontakt z żonami tych "potulnych". Niebawem napiszę za co ich spotkała taka sroga kara. Lidia :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec, 2024, 18:48 »
Zanim ktokolwiek wejdzie w jakąkolwiek dyskusję z tą osobą, radzę przeczytać ten wątek.
https://sjwp.pl/index.php?topic=11793.msg254720#msg254720
Po prostu ostrzegam. Po co ktoś znowu ma mieć wysłaną wiadomość od rzekomego męża.
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2024, 18:51 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Siedemtwarzy

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marzec, 2024, 21:19 »
Nemo jak tak możesz... toż wieści z Kórnika są o wartości ponadczasowej... pozdrawiam


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2168
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marzec, 2024, 21:53 »
Czy ten cały Kórnik, to nazwa jakieś miejscowości w Polsce?
Pytam, bo nie za bardzo kumam o co chodzi w tym poście...? 🤔. I do czego albo kogo się on odnosi.. 😐

Patrząc na twój awatar to twoje pytanie wydaje się co najmniej niestosowne ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marzec, 2024, 22:41 »
Nemo jak tak możesz... toż wieści z Kórnika są o wartości ponadczasowej... pozdrawiam
Nie igraj. Zaraz rzekomy mąż będzie Ci kazał padać na kolana przed "Polską Panią" w kiecce za ponad 4 tysie. ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2024, 22:44 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Gremczak

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marzec, 2024, 22:50 »
Ja tam Lidię lubię.


Offline Storczyk

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Marzec, 2024, 08:25 »
Czy ten cały Kórnik, to nazwa jakieś miejscowości w Polsce?

To jest zabytkowa historyczna miejscowość w Poznaniu.
Pamiętam byłam tam jako dziecko na wycieczce szkolnej. Myśleliśmy, że jedziemy zwiedzać kurniki z kurami  :)a to  zamiast kurnika okazało się zamkiem  :)


Offline Lidia

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Marzec, 2024, 13:30 »
       Załączam dwie fotki sali w Kórniku, jedna podczas budowy w 2009 r. ten pan na dole to jeden z tych usuniętych starszych (dobry człowiek) Dolna fotka widok obecny z wielkim neonem który mocno świeci w nocy. To jest na wylocie drogi w kierunku Poznań - Katowice, lokalizacja jest doskonała, pisze o wartości w mamonie.

       Kilka dni wstecz jechaliśmy z moim Misiem przez Kórnik i on wstąpił do jednego brata, pozyskał plik z budowy sali w 2009 r. Jednak ma tam niezłe chody a brat już na wybudzeniu, powiedział że od ponad 20 lat nikogo tam nie zwerbowali, przyrost jest tam tylko w dzieciach braci. Mis zostawił mu mnóstwo materiałów "odstępczych". Wiadomości jeszcze nie sprawdziłam ale w wąskich kregach mówią że sala będzie do sprzedarzy.

       Gremczaku, dziękuję za dyskrecje  :)


Offline Sebastian

Odp: Usunięto 4 starszych w Kórniku
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Marzec, 2024, 20:05 »
w Kórniku koguty pieją co innego niż kury :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)