Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wierutne kłamstwa odstępców  (Przeczytany 3197 razy)

Offline Marek Aureliusz

Odp: Wierutne kłamstwa odstępców
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Październik, 2022, 09:06 »
Ostatnio rozmawiałem o tym z moją żoną, do jakich przykładów odnosi się Lett przy omawianiu pedofilii ?
Powiedziałem jej, że to wszystko sprowadza się do sfery uczuć a nie faktów.

Jak rozmawiałem o pedofilii z moją bratową to poszły klasyki:
Jackson to sobowtór ustawiony przez odstępów ???
Molestowania były w erze prehistorycznej więc się nie liczą :o
Co w zamian dają odstępcy :o


Offline Roszada

Odp: Wierutne kłamstwa odstępców
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Październik, 2022, 09:10 »
Przecież CK pośrednio przyznało się, że problem istnieje, i nie przedhistorycznie ale w 2019 r.

„Niestety, wykorzystywanie seksualne dzieci stało się na świecie istną plagą, z powodu której cierpią również prawdziwi chrześcijanie. Dlaczego? Jest mnóstwo »ludzi niegodziwych i oszustów«, a niektórzy z nich usiłują dostać się do zboru (2 Tym. 3:13). Poza tym niektóre osoby twierdzące, że do niego należą, uległy spaczonym pragnieniom swojego ciała i wykorzystały seksualnie jakieś dziecko” (Strażnica maj 2019 s. 8).

Cały ten artykuł pokazuje, że problem istnieje skoro pokazują jak mają wyglądać procedury. ;)


Offline Marek Aureliusz

Odp: Wierutne kłamstwa odstępców
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Październik, 2022, 09:20 »
Tak to wygląda z Twojego punktu widzenia.
Ja byłem podczas tego zebrania lektorem. I jak dziś pamiętam, że to co było zostało niejako odcięte grubą kreską przez prowadzącego nie tylko w moim zborze.
Skoro wcześniej nie było prawa to trudno mówić, że ŚJ je łamali, ale inni też nie mieli tego prawa ale byli przez ŚJ oskarżani co by było śmieszniej właśnie w Australii https://cutt.ly/WWR_JWORG


Offline Roszada

Odp: Wierutne kłamstwa odstępców
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Październik, 2022, 09:35 »
Tak to wygląda z Twojego punktu widzenia.
Ja byłem podczas tego zebrania lektorem. I jak dziś pamiętam, że to co było zostało niejako odcięte grubą kreską przez prowadzącego nie tylko w moim zborze.
No to zobaczymy czy zostało odcięte na wieki wieków.
Czekamy na kolejny artykuł. ;)


Offline Gostek

Odp: Wierutne kłamstwa odstępców
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Październik, 2022, 10:10 »
Chwalcy Jehowy jak zwykle i w tym artykule strażnicy chcieli się przedstawić w jasnych kolorach.

-Bo po pierwsze,to sprytni pedofile niezauważalnie przedostają się do wewnątrz organizacji ,tylko po to,by tam potej wykorzystywać swoje ofiary.

-A po drugie to wg. ŚJ ci, co tam już są od dawien dawna w zborze i dopuścili się tych haniebnych pedofilskich czynów ,to im się  tylko tak wydawało że należą do zboru i że w ogóle są Świadkami Jehowy..... ???

Nawet ich wyjaśnienia oczywistych  spraw są infantylne i pokrętne.

Cóż za zakłamani obłudnicy ! >:D
« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2022, 10:49 wysłana przez Gostek »