Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Batnasektę  (Przeczytany 667 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Batnasektę
« dnia: 05 Sierpień, 2022, 08:56 »
Cześć Wszystkim. Usunąłem konto i wątek o słupach ogłoszeniowych "batnasekę" na jego indywidualną prośbę. Jakby ktoś znalazł jeszcze na forum jego wpisy to proszę o link, a usunę.
Pozdrawiam.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Profesor Tutka

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpień, 2022, 11:57 »
można byc zgryżliwym?


Offline Estera

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpień, 2022, 13:30 »
Cześć Wszystkim. Usunąłem konto i wątek o słupach ogłoszeniowych "batnasekę" na jego indywidualną prośbę.

   Ciebie,  ... profesorze ...   i Tobie podobnych przeciwników akcji informacyjnych w Polsce to powinno ucieszyć.
   Zniknięcie Batanasektę i informacji o jego działaniach.
   Ale nich się komuś nie wydaje, że jak nie ma informacji na forum.
   To działacze siedzą z założonymi rękami  :o ::) ::)
   Nic bardziej mylnego.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline janeczek

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpień, 2022, 14:34 »
Trudno być tak całkiem normalnym wychowując się w jehowizimie, ze świąt nici za stary byłem jak zrozumiałem w czym jestem, no nie da się próbowałem.
Urodziny a co zabawnego jak coraz starszy jestem, ogólnie tylko dla pokazania robię.
Kaszanki też nie pojem skuteczne obrzydzenie świńskie szczyny, to ten smaczek podobno.
Mam takie podejść i można powiedzieć ciężko ze mną dyskutować, lubię sarkazm to naprawdę działa miałem rozmowę z jednym i rozmowa poszła w kierunku skuteczność działań Jehowy.
Tak pokierowałem wersetami narracją że poszedł sobie bez nawet 1 odpowiedzi myślicie powie komuś żeby drążyć wersety, temat jak skutecznie działanie Jehowy zabije dzieci podczas armagedonu zgodnie z cytatami z kongresu, i tym jak Jehowa skutecznie to robił podczas dawania ziemi obiecanej Izraelowi.
Ten temat też mi się tak skojarzył kto jest winny temu co dzieje się na Ukrainie no kto popełnia zbrodnie.

Amnesty International oskarża Ukrainę. Kijów w szoku

Organizacja praw człowieka Amnesty International skrytykowała ukraińską armię za tworzenie baz wojskowych w dzielnicach mieszkalnych, co jej zdaniem "narusza prawo międzynarodowe". Ukraina jest w szoku. Odrzuciła raport, zarzucając Amnesty, że gra w jednej lidze z kremlowskimi propagandystami.

 https://wiadomosci.wp.pl/amnesty-international-w-ogniu-krytyki-oskarzyla-ukraine-o-naruszanie-prawa-6797865285176288a

Batnasektę niestety atakował korporację co jest straszne, oni pieniądze zarabiają.

PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Roszada

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpień, 2022, 14:39 »
Odetchnąłem, że się choć jedna wojenka polsko-polska skończyła. :)
Sam nie brałem udziału, ale nie lubiłem patrzeć na ten boks. :-\
Ani też na wulgaryzmy. :-\


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpień, 2022, 23:11 »
Ej ale co właściwie się stało z tym gościem? Wrócił do Jehowy tak jak napisał? A taki był radykalny... Lubiłem jego styl. Nie powinien dawać za wygraną z wieszaniem tych plakatów. Chyba że wrócił do organizacji żeby ją rozwalić od środka?
nihilista


Offline Vog

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Sierpień, 2022, 23:32 »
Nareszcie forum wolne od tych podłych odstępców, którzy (szok!) rzeczywiście coś robili zamiast narzekać jaki ten program duchowy jest nudny i że trzeba siedzieć na zoomie i PIMPować czy tam jak te skróty brzmią  :)


Offline Estera

Odp: Batnasektę
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpień, 2022, 12:18 »
Ej ale co właściwie się stało z tym gościem? Wrócił do Jehowy tak jak napisał? A taki był radykalny...
Lubiłem jego styl. Nie powinien dawać za wygraną z wieszaniem tych plakatów.
Chyba że wrócił do organizacji żeby ją rozwalić od środka?
   Maher ...  :)) :)) :))
   Wyciągaj bardziej logiczne wnioski w tych łączeniach kropkowych.
   >:D >:D >:D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.