DYSKUSJE DOKTRYNALNE > KREW i kwestie medyczne

Tajny materiał Komitetu Łączności ze Szpitalami

(1/3) > >>

janeczek:
Znam opinię jaką sobie wyrobił Lloyd, może dlatego się stara zdobył materiał nad którym nie można przejść obojętnie. Tajne szkolenie dla KŁ Mark je prowadził i nie owijał w bawełnę mówił jak jest, że śmierć dziecka się zdarza ale zawsze można je na słonice wystawić, zamiast podania czerwonych krwinek to znany profesor medycyny Mark mówił.
Ale głównym celem jest nie podanie krwi dziecku nie życie niemowlaka, oszukiwanie rodziców personelu medycznego zawsze sądziłem że tak jest ale zobaczyć bezcenne.
Wystąpił też człowiek który odbiera telefon od KŁ dzwoniących do centrali, tak tysiące w ciągu lat umarło przez zakaz transfuzji tylko w stanach potwierdził to z widoczną twarzą.
W stanach za kłamstwo nie wypłacił by się strażnicy, to chyba najbardziej zabójcza sekta biorąc prawie 9 ml wyznawców.

Trinity:
fajnie
tylko nie można włączyć pl napisów
a chciałam to wysłać mamie

Estera:

--- Cytat: Trinity w 27 Maj, 2022, 17:51 ---tylko nie można włączyć pl napisów

--- Koniec cytatu ---

   Można włączyć, tylko trzeba pokombinować.
   Klikasz w ustawienia czyli zębate kółeczko, potem w opcję "napisy".
   Potem w "wygenerowane automatycznie", potem w "przetłumacz automatycznie".
   Potem pokazują się opcje języków i wyszukujesz i klikasz język "polski".
   Powodzenia  :-* :-*

Nadaszyniak:
(mtg): ten materiał filmowy spadł mnie z nieba, przesłałem pewnej rodzinie, która złożyła w ofierze syna 10-latka swojemu Bogu, co ciekawe otrzymałem odpowiedź szokującą poprosiła o namiary na Nasze Forum 

Trinity:
nie ma polskiego języka 😟
wchodzę bardziej i można wybrać
ale nie ma żadnego potwierdzenia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej