INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Wszystko o MĘŻCZYZNACH

(1/7) > >>

Nadaszyniak:
(mtg): Szanowne urocze Panie proszę napiszcie szczerze  - Co irytuje Was w brzydkiej płci?
albo Co imponuje w tym męskim gatunku?
Te koguty są jak pawie bez piór: tylko sex, sex i piwko

Gremczak:
Szkoda ,że ja ten brzydki. :)

Matylda:
Dla mnie nie do zniesienia jest każdy facet który za dużo gada, dąży zawsze do konfrontacji, nie posiada automatycznego odruchu ustąpienia pierwszeństwa kobiecie.
Na życiowego partnera nie wybrała bym też mężczyzny który za duży nie urósł 🤓 Chociaż mój pierwszy jehoski narzeczony był mały, grubawy i strasznie gadatliwy. Dobrze ze mnie nie chciał. Bo siedziała bym teraz w pierdlu za mord. Chyba że by się obronił tym że był ciepłym, miłym w odejściu i dotyku człowiekiem i ładnie się uśmiechał 🤗😎🤓
Zalety?
Facet musi być silny, mądry, opanowany, mieć pasję i bynajmniej nie mam na myśli picia dużo piwa i chodzenia na dziwki 👀.
Fajnie tak sobie powymagać jak się samej ma dużo wad i niedostatków😜

Nadaszyniak:
Witaj Matylda:
Świetne podsumowanie przyszło mnie na myśl Jesteś SUPER Babeczka, kto taką posiada przy boku to szczęściarz-pozdrawiam
PS. dziękuję za otwartość   

Matylda:

--- Cytat: Nadaszyniak w 10 Kwiecień, 2022, 13:49 ---Witaj Matylda:
Świetne podsumowanie przyszło mnie na myśl Jesteś SUPER Babeczka, kto taką posiada przy boku to szczęściarz-pozdrawiam
PS. dziękuję za otwartość   

--- Koniec cytatu ---
🤓🤓🤓Nie wiem, nie wiem. Jasiek ostatnio usilnie mnie przekonuje że należy mi się tydzień odpoczynku😲i że on zostanie z psami a żebym ja pojechała z koleżankami do Kołobrzegu, bo akurat dziewczyny po świętach jadą. Pytam się : a ty nie potrzebujesz odpoczynku? A on na to że jego zdaniem,  ja potrzebuję resetu 👀🤓
"Gad"jeden, coś kręci 👀. Nie jestem więc pewna Nadaszyniaku czy on podziela twój pogląd😇 ale za komplement dzuekuje😊

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej